Skocz do zawartości

Flexipads Deni Aggresive Orange Peel Pad - JEANS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś z Was używał tego pada z tytułu wątku ? Dość ciekawe rozwiązanie, bo zdarza mi się raz na jakiś czas klient na usuwanie morki po lakierniku - czego nie za chetnie się podejmuje bo jak wiadomo różnie jest z jakością prac rodzimym lakierników.

 

Efektem innowacyjności specjalistów związanych z branżą detailingu jest pojawianie się udoskonalonych technik regeneracji powierzchni lakierowanych, a także nowych materiałów polerskich w tym celu stosowanych. Jedną z ciekawszych nowości są pady polerskie pozwalające na redukcję nieporządanej tekstury tzw. "skóry pomarańczy", bez konieczności używania papieru ściernego. Wyrównywanie powierzchni lakieru poprzez szlifowanie papierem ściernym pozostawia po sobie trudne do usunięcia ślady po agresywnym ziarnie papieru.

Użycie nowych padów wykonanych z materiałów takich jak jeans czy sztruks umożliwia usunięcie, lub znaczne ograniczenie nieporządanego efektu "skóry pomarańczy" (morki), a także regenerację mocno zniszczonych powierzchni. Pady te można stosować w połączeniu z pastami polerskimi przy użyciu maszyny rotacyjnej lub orbitalnej (DA).

Średnica 150mm, mocowanie na rzep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo testów na razie nie ma, ale polecam nasz rodzimy wątek

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... sc&start=0

 

Ja mam kilku pacjentów w kolejce na kurację skórki po lakierniku oraz szram po papierach, więc na wiosnę będę mógł coś więcej napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.