Jump to content

Flexipads Deni Aggresive Orange Peel Pad - JEANS


Recommended Posts

Witam,

 

Czy ktoś z Was używał tego pada z tytułu wątku ? Dość ciekawe rozwiązanie, bo zdarza mi się raz na jakiś czas klient na usuwanie morki po lakierniku - czego nie za chetnie się podejmuje bo jak wiadomo różnie jest z jakością prac rodzimym lakierników.

 

Efektem innowacyjności specjalistów związanych z branżą detailingu jest pojawianie się udoskonalonych technik regeneracji powierzchni lakierowanych, a także nowych materiałów polerskich w tym celu stosowanych. Jedną z ciekawszych nowości są pady polerskie pozwalające na redukcję nieporządanej tekstury tzw. "skóry pomarańczy", bez konieczności używania papieru ściernego. Wyrównywanie powierzchni lakieru poprzez szlifowanie papierem ściernym pozostawia po sobie trudne do usunięcia ślady po agresywnym ziarnie papieru.

Użycie nowych padów wykonanych z materiałów takich jak jeans czy sztruks umożliwia usunięcie, lub znaczne ograniczenie nieporządanego efektu "skóry pomarańczy" (morki), a także regenerację mocno zniszczonych powierzchni. Pady te można stosować w połączeniu z pastami polerskimi przy użyciu maszyny rotacyjnej lub orbitalnej (DA).

Średnica 150mm, mocowanie na rzep.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.