Skocz do zawartości

karcher K 7.91 MD Plus lub stihl RE 118


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kolega z pracy chce kupić myjkę do mycia 3 samochodów raz w tygodniu. cena na myjke to 1000 max 1500zł przeleciałem internet z grubsza i znalazłem

a)karcher K 7.91 MD Plus za 1500zł z mosiężną głowicą

b)stihl RE 118 za 900zł

 

karcher wydaje sie byc fajny ale dziwne nie ma tego modelu w katalogu. piszą tylko Promocja Jubileuszowa tak że sam nie wiem co polecić. prosze pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że to coś podobnego do mojego karchera hd 5/11 i cena taka sama. mówiłem mu o HD ale cena ciut za wysoka.

ps ciekawe jak Nilfisk P 150.2-10 X-tra ma sie do mojego hd 5/11 i jak bym miał jeszcze raz kupić to czy nilfisk czy karcher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K 6.91 ma pompę ssąco-tłoczącą, seria myjek K7.xx to bajer chłodzony powietrzem i wodą (sic).

Jak kolega chce kupić coś na lata to seria HD jest do tego (profesjonalna) K (konsumencka/domowa).

Jak coś sprawdzonego to mam używanego po kapitalnym remoncie, na nowych oryginalnych częściach karchera, HD 655 (230V, 3,2 kW, ciśnienie 140 bar, wydajność wody 650l) za 1710 zł brutto; nowy odpowiednik tej maszynki to koszt około 3900 brutto, ale bije nowe maszyny, stara konstrukcja a niezawodna do tej pory.

tego k7.91 nawet na stronie oficjalnej nie mogę znaleść, wiec chyba jakaś promocja regionalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie 1500 zł to szkoda kupować karchera z serii K, lepiej dołożyć te kilka złotych i kupić serię HD - zupełnie inna liga, sprzęt na lata, w przeciwieństwie do plastikowych zabawek serii K. Ja mam 5/15 - w zupełności wystarcza do umycia kilku aut, prac przy domu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.