Skocz do zawartości

Drobne obtarcie - gdzie mogę to naprawić?


zuku

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh stało się nieszczęście przetarłem lekko zderzak tylni o betonowy słupek, szkoda jest na tyle mała że nie ma sensu ściągać i lakierować całego zderzaka. Czy są jakieś metody lub firmy które naprawiły by mi to punktowo - miejscowo?

Znalazłem taką firmę http://www.s-plus.pl/ oni mają coś takiego jak smart repair - ktoś może coś powiedzieć o nich, lub doradzić kogoś innego z okolic dolnośląskie/opolskie?

Tak wygląda to obtarcie:

20121120_173655.jpg

 

dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spokojnie. Punktowa naprawa i śladu nie będzie. Szkoda malować cały zderzak. Ok 2 godziny i powinno być po sprawie. Zadzwoń sobie tam wcześniej i się umów. Gość jest francuzem, robi aerografem i szkoli też w zakresie smart repair. Mówi po polsku jakby co :) Też się muszę swoją drogą do niego wybrać na wyciąganie wgniotki w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nie za daleko do Świdnicy to masz tam Garaż Czarodzieja. Gość zna się na rzeczy.

Mieszkam jakieś kilkaset metrów od Jego warsztatu... powiem tak... oczywiście stwierdzam to na podstawie komentarzy osób, które coś u niego robiły. Jak On będzie Ci robił auto to będzie wszystko na światowym poziomie, ale ostatnio zaczęła się tam masówka i szału już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem ciekaw relacji... Wyjdzie na "światowym poziomie" czy bez "szału". Czekamy zatem... 8-)

 

P.S. Widziałem tam tylko jednego "pomagiera", a tak to cały czas Pierre łazi upaprany pastą polerską albo lakierem, więc nie wiem czy to on spuścił z tonu czy może nowi pomagierzy dają d***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam gdzie na wiosnę oddać furkę do poprawy kilku szkód parkingowych i jak zuku bedzie zadowolony to może jednak się skuszę. Na pewno przemawia za Nim dobieranie lakieru... robi to na "światowym poziomie" no i mam blisko... furę zostawiam i wracam z buta do domu :)

 

Shaddy, właśnie wszedłem na Ich stronę i zobaczyłem ciekawy news:

http://www.garazczarodzieja.pl/ może to było powodem tych opini :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę...

Jednak patrząc na pisownię może Pierre powinien opiekę nad stroną zostawić jednak żonie :)

A wracając do sedna to zanim pierwszy raz przyłożyłem polerkę do lakieru jeździłem do niego parę razy i podpytywałem o wszystko co istotne. Jak się okazało pierwszy raz nie wyszedł źle, skoro kolega który postanowił "poświęcić" swoją Corsę B to testów bo i tak szła do sprzedaży jeździ nią do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

byłem tam, ale przełożyliśmy na teraz wizytę na czerwiec bo był wtedy zbyt duży mróz aby to robić. W sumie dobrze się złożyło bo doszło mi obtarcie zderzaka i odprysk na drzwiach. Kurcze boję się o swoje autko, chciałbym aby trafiło w dobre ręce bez względu na cenę, a ciężko znaleźć lakiernika godnego zaufania bazując tylko na opiniach z internetu. Gadałem z tym szefem-Pierrem, powiedział że to zrobią że nie będzie nic widać (pomimo że lakier jest srebrny) bo oni to zrobią na zaprawkach- no nic zaufam chyba im.

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś opinie o nich to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.