Jump to content

Drobne obtarcie - gdzie mogę to naprawić?


zuku
 Share

Recommended Posts

Ehh stało się nieszczęście przetarłem lekko zderzak tylni o betonowy słupek, szkoda jest na tyle mała że nie ma sensu ściągać i lakierować całego zderzaka. Czy są jakieś metody lub firmy które naprawiły by mi to punktowo - miejscowo?

Znalazłem taką firmę http://www.s-plus.pl/ oni mają coś takiego jak smart repair - ktoś może coś powiedzieć o nich, lub doradzić kogoś innego z okolic dolnośląskie/opolskie?

Tak wygląda to obtarcie:

20121120_173655.jpg

 

dzięki wielkie.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że spokojnie. Punktowa naprawa i śladu nie będzie. Szkoda malować cały zderzak. Ok 2 godziny i powinno być po sprawie. Zadzwoń sobie tam wcześniej i się umów. Gość jest francuzem, robi aerografem i szkoli też w zakresie smart repair. Mówi po polsku jakby co :) Też się muszę swoją drogą do niego wybrać na wyciąganie wgniotki w drzwiach.

Link to comment
Share on other sites

Jak Ci nie za daleko do Świdnicy to masz tam Garaż Czarodzieja. Gość zna się na rzeczy.

Mieszkam jakieś kilkaset metrów od Jego warsztatu... powiem tak... oczywiście stwierdzam to na podstawie komentarzy osób, które coś u niego robiły. Jak On będzie Ci robił auto to będzie wszystko na światowym poziomie, ale ostatnio zaczęła się tam masówka i szału już nie ma.

Link to comment
Share on other sites

No to jestem ciekaw relacji... Wyjdzie na "światowym poziomie" czy bez "szału". Czekamy zatem... 8-)

 

P.S. Widziałem tam tylko jednego "pomagiera", a tak to cały czas Pierre łazi upaprany pastą polerską albo lakierem, więc nie wiem czy to on spuścił z tonu czy może nowi pomagierzy dają d***.

Link to comment
Share on other sites

Sam się zastanawiam gdzie na wiosnę oddać furkę do poprawy kilku szkód parkingowych i jak zuku bedzie zadowolony to może jednak się skuszę. Na pewno przemawia za Nim dobieranie lakieru... robi to na "światowym poziomie" no i mam blisko... furę zostawiam i wracam z buta do domu :)

 

Shaddy, właśnie wszedłem na Ich stronę i zobaczyłem ciekawy news:

http://www.garazczarodzieja.pl/ może to było powodem tych opini :o

Link to comment
Share on other sites

No proszę...

Jednak patrząc na pisownię może Pierre powinien opiekę nad stroną zostawić jednak żonie :)

A wracając do sedna to zanim pierwszy raz przyłożyłem polerkę do lakieru jeździłem do niego parę razy i podpytywałem o wszystko co istotne. Jak się okazało pierwszy raz nie wyszedł źle, skoro kolega który postanowił "poświęcić" swoją Corsę B to testów bo i tak szła do sprzedaży jeździ nią do dziś :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

byłem tam, ale przełożyliśmy na teraz wizytę na czerwiec bo był wtedy zbyt duży mróz aby to robić. W sumie dobrze się złożyło bo doszło mi obtarcie zderzaka i odprysk na drzwiach. Kurcze boję się o swoje autko, chciałbym aby trafiło w dobre ręce bez względu na cenę, a ciężko znaleźć lakiernika godnego zaufania bazując tylko na opiniach z internetu. Gadałem z tym szefem-Pierrem, powiedział że to zrobią że nie będzie nic widać (pomimo że lakier jest srebrny) bo oni to zrobią na zaprawkach- no nic zaufam chyba im.

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś opinie o nich to dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.