Skocz do zawartości

Angelwax Body Wax


GracjanS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Dzięki uprzejmości MrCleanera, mogłem przetestować nowość na rynku jeśli chodzi o woski a mianowicie – Angelwax Body Wax.

 

Kilka słów o samym wosku…

 

„Angelwax Body Wax to główny wosk szkockiego producenta wysokiej klasy kosmetyków samochodowych - Angelwax. Body Wax, podobnie jak wszystkie ich woski, produkowany jest ręcznie. Do jego produkcji wykorzystywane są jedynie najwyższej klasy naturalnie występujące woski i olejki, co sprawia że nadaje on lakierom niesamowity wet look, głębię oraz wysoki połysk połączony z wyjątkową trwałością, nawet do ponad 6 miesięcy.

Body Wax jest twardym woskiem, dzięki czemu wymaga on jedynie nałożenia bardzo cienkiej warstwy dla zapewnienia niesamowitej trwałości zabezpieczenia. Dla jeszcze lepszego efektu zalecane jest nałożenie dwóch warstw.

Każdy wosk jest ręcznie rozlewany w małych partiach, aby zapewnić odbiorcy najwyższej klasy produkt, zawsze tej samej - najwyższej jakości.

Wosk ten stał się ulubionym produktem zarówno amatorów jak i profesjonalnych detailerów na całym świecie, ponieważ oferuje on w niewygórowanej cenie najwyższą jakość, dostępną do tej pory jedynie w najdroższych produktach.”

 

Pojemność: 100ml

 

Winny całego zamieszania…

 

wcn0J.jpg

 

Pacjentem było moje auto … Umyte wcześniej szamponem Angelwax Superior Automotive Shampoo…

 

ii03A.jpg

 

IVNp2.jpg

 

Lakier pod wosk przygotowałem cleanerem Dodo Juice Lime Prime na miękkim padzie Urbana przy użyciu maszyny DA…

 

j87VE.jpg

 

Angelwax-a postanowiłem porównać z innymi woskami, wybór padł na PoorBoys Nattys Blue, Collinite 476s, FInishKare 1000p.

 

Maska podzielona na 4 cześci, od prawej: PB Nattys Blue, Angelwax Body Wax, Collinite 476s. FinishKare 1000p…

 

XwQy3.jpg

 

s1XzB.jpg

 

Na reszcie auta też pokombinowałem, więc tak:

-lewy błotnik przód – Angelwax

- lewe drzwi przód – FK 1000p

- lewe drzwi tył – Nattys Blue

- lewy błotnik tył - Colli

- prawy błotnik przód – Nattys Blue

- prawe drzwi przód – Colli

- prawe drzwi tył – FK 1000p

- prawy błotnik tył – Angelwax

- dach – Angelwax

- bagażnik – Angelwax

- zderzak tył – Colli

- zderzak przód – FK 1000p

- lusterka – Angelwax

 

Fotki po woskowaniu:

 

HmR4y.jpg

 

Hv0eW.jpg

 

8djej.jpg

 

GXToP.jpg

 

R2Abg.jpg

 

l5E9O.jpg

 

74sMM.jpg

 

O14QK.jpg

 

XdXwn.jpg

 

HhoOf.jpg

 

Na koniec kropelki - woda z atomizera:

 

W0LXh.jpg

 

CaBR4.jpg

 

KOc1j.jpg

 

RnC9E.jpg

 

Na koniec kilka słów na temat aplikacji, nakładanie wosku to czysta przyjemność, tak samo ścieranie, jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę bardzo przyjemny bananowy zapach woskowanie może nie mieć końca ;)

 

Test, będę starał się uaktualniać jak tylko to będzie możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie testy wosków Angel'a :good:

ciekawe będzie jak się spisze na tle konkurencji. Testowałeś może qd dedykowany do niego?

 

QD leży na półce i czeka na test, postaram się ogarnąć jakiś test jak najszybciej, zanim jeszcze pogoda pozwala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu leżał angelwax przed polerowaniem ?

łatwość scierania zbliżona do Nattysa?

 

 

Good job :good:

 

Ile czasu ? nie liczyłem ale około 10-12 minut spokojnie ;)

 

Tak, łatwość ścierania zbliżona, bardzo łatwo idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

FOBOS, http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=12878 i http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#329352 ;). Sam też używałem go troszeczkę, i muszę się zgodzić z tym co napisał JM63 i VuDoo. Jedyne co mi nie pasowało do końca- to zapach bezpośrednio z pojemnika, ale podczas pracy się go nie czuło, więc nie ma tragedii ;). Pozostałe "parametry"- na dobrym poziomie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.