Skocz do zawartości

4nano Dirt Eliminator


kubik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

test dla 4nano ;)

Testowany szpej 4nano Dirt Eliminator,czyli magiczna gąbeczka.

Przez producenta promowana jako czyściciel felg,który niczego się nie boi,a potrzebuje tylko wody.

Do prawda? 8-)

Zaraz to sprawdzimy :-] Do testu posłużyła przednia felga z Opla Zafiry B po 141kkm, nie mycia od środka,niby nic specjalnego,smaczku jednak dodaje fakt,że auto ma tylko jedne felgi,a w swojej karierze zjadło 3komplety klocków(tydzień temu założony 4ty) :mrgreen: najszybsza we wsi i okolicy :D

Żeby zobrazować z czym mamy do czynienia

60693538.jpg

 

Że tak powiem,wali gruzem :D

No to dawajcie to to,rękawice naciągnięte i ogień.

Zgodnie z zaleceniem przyciskana do ścianki,bez wykręcania.

Pełen sceptycyzmu zaczynam machać po feldze i...bez kitu coś bierze :song:

 

56050506.jpg

 

Pomachałem, pomachałem,jak dla mnie efekt zadowalający jedynie nie poradziło sobie z tym 63780683.jpg

 

Ale to już sprawka dla prixa

 

47157603.jpg

Zakończyłem na tym etapie,gdybym miał samochód cały czas pod ręką wyglądało to by inaczej,ale jak czas goni,to miałem wybór,ogarnąć i zawoskować samochód,czy odgruzować felgi.Wybór był oczywisty,będzie wiosna,będzie korekta i relacja :ad:

 

Zrobiłem 3pozostałe felgi z zewnątrz do tego chlapacze i hokej pod zderzakiem,dało to w kość znacznie gąbeczce,ale jeszcze to nie było jej ostatnie słowo.

Ogólnie moim zdaniem gąbeczka spełniła swoją rolę :good:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubik, podziekowali za tescik, dalo rade? :-]

 

Gabeczke mozna oczywiscie uzywac z inna chemia czyszczaca, zuzycie chemii bedzie znacznie mniejsze ;)

 

Przez producenta promowana jako czyściciel felg,

 

Gabeczka mozna czyscic praktycznie kazda powierzchnie twarda takie jak szyby, plastiki, plytki a nawet skore samochodowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej,podejrzewam,że gdyby choć raz felgi były myte w swoim życiu to wyglądałoby to trochę inaczej ;)

Sporym plusem porównując do magicznej gąbeczki Flexi,jest rozmiar ta jest sporo większa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo usatysfakcjonowałoby porównanie na jednej feldze zwykłego zmywaka kuchennego, magicznej gąbki jana niezbędnego i tej od 4nano. To byłoby bardzo ciekawe.

Wkład w forum jest zawsze mile widziany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.