Skocz do zawartości

AngelWax Inspiration. Formulation. Creation.


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

header.jpg

Inspiration. Formulation. Creation.

 

Angelwax to mała grupa przemysłowych chemików, którzy pracowali razem od ponad 25 lat w przemyśle chemicznym.

W ciągu ostatnich kilku lat prowadzili oni badania, rozwijali i projektowali całą gamę produktów detailingowych dla przemysłu motoryzacyjnego, których rezultaty można w skrócie określić jako inspirujące.

 

Angelwax ma swą siedzibę w Szkocji niedaleko miasta Glasgow, gdzie znajduje się centrum badań, rozwoju i produkcji, gdzie tworzona jest cała gama produktów Angelwax przed wysyłką na cały świat.

 

Wszystkie ich produkty są napełniane i etykietowane ręcznie, a następnie pakowane i rozsyłane do dalszej dystrybucji, której wyłącznym przedstawicielem w polsce jest MrCleaner. Przy zakupie każdego z produktów Angelwax w naszym sklepie, masz pewność, że kupujesz oryginalny, ręcznie wykonany produkt.

 

Wszystkie produkty marki Angelwax, przed wprowadzeniem do sprzedaży poddawane są licznym, rygorystycznym testom laboratoryjnym, oraz przeprowadzanym przez najlepszych detailerów, abyśmy mogli zaoferować naszym klientom wyłącznie idealne produkt dla ich pojazdów.

 

8112692695_b407bd46c7_b.jpg

 

Cała oferta AngelWax znajduje się u nas na sklepie .

 

http://mrcleaner.pl/angelwax-m1646.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Special order colour specific waxes are also available which will mask swirls and scratches on your vehicles paintwork. These are available on request and include Angelwax Black (Chocolate), Angelwax Red (Bilberry) and Angelwax Blue (Blueberry)."

To jest interesujące. Dostaliście od producenta również woski w różnych wariantach zapachowych/kolorystycznych? Ciekaw jestem, jak się sprawują wypełniacze w tych woskach, na zajechanym lakierze.

Druga sprawa: Guardian również będzie dostępny u Was? Zima się zbliża, więc dobrze by było gdyby ktoś poddał próbie ten wosk. "Protection that comfortably exceeds 6 months" to może w Wielkiej Brytanii, w Polsce warunki pogodowe zimą lepiej zweryfikują wytrzymałość Guardiana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Special order colour specific waxes are also available which will mask swirls and scratches on your vehicles paintwork. These are available on request and include Angelwax Black (Chocolate), Angelwax Red (Bilberry) and Angelwax Blue (Blueberry)."

To jest interesujące. Dostaliście od producenta również woski w różnych wariantach zapachowych/kolorystycznych? Ciekaw jestem, jak się sprawują wypełniacze w tych woskach, na zajechanym lakierze.

Druga sprawa: Guardian również będzie dostępny u Was? Zima się zbliża, więc dobrze by było gdyby ktoś poddał próbie ten wosk. "Protection that comfortably exceeds 6 months" to może w Wielkiej Brytanii, w Polsce warunki pogodowe zimą lepiej zweryfikują wytrzymałość Guardiana ;)

 

Już spieszę z odpowiedzią :)

 

Tak bazowy wosk podlega różnym wariacją . Ale nie jest to jedynie modyfikacja koloru czy zapachu .

 

AngelWax "klasyczny" to produkt dostępny aktualnie w naszej ofercie

8112741542_02277c478b.jpg

http://mrcleaner.pl/angelwax-body-wax-1 ... p2163.html

 

Delikatny bananowy zapach , banalna aplikacja i właściwości hydrofobowe na najwyższym poziomie to cechy podstawowe tego wosku :)

Od strony wizualnej delikatnie przyciemnia lakier i generuje połysk z pogranicza weetlook'a a nieco szklistego efektu . Bazuje on na czystej carnaubie .

 

AngelWax Bilberry wheel wax

8112732463_3fc59c5285.jpg

http://mrcleaner.pl/angelwax-bilberry-w ... p2164.html

 

Wosk o niesamowitym zapachu , to jeden z tych produktów który masz ochote zjeść .

Baza syntetyczna + carnauba . Aplikacja bardzo prosta podobnie polerowanie .

 

Angelwax Black (Chocolate)

8121801645_71bdaa2460.jpg

Wosk którego zadaniem jest weetlook mocno przyciemnia i wypełnia , w przypadku ciemnych lakierów z odpryskami dobrze sprawuje się jako środek wypełniający delikatne odpryski .

 

Aplikacja jak zawsze bardzo prosta podobnie z ściąganiem trwałość nieco niższa niż w przypadku klasycznego ale to wosk typu showcar .

 

AngelWax Guardian wosk aktualnie nie dostępny ale z następną dostawą planujemy go wprowadzić cena to ok 190zł / 100ml

 

8121818342_4e643cdda9.jpg

 

Produkt przeznaczony do aut które zmagają się z bardziej trudnymi warunkami .

Idealny pod kątem zabezpieczenia na okres zimowy czy dla aut "pracujących"

Testujemy go już od zeszłej zimy aplikacja nieco gorsza niż w przypadku poprzednich wosków trzeba pamiętać o cienkiej warstwie .

 

Nie długo pokażemy wyniki kilku testów tego produktu .

 

Kolejnym nowym produktem jest Angelwax Luminosity wosk przeznaczony do lakierów oraz folii matowych . cena ok 250zł / 100ml

Testy dopiero rozpoczynamy :)

8121801431_9a6c7f9693.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

dzisiaj wypróbowałem kupionego 2 dni temu Bilberry Wheel Cleaner od Angelwax i przyznam, że od razu bardzo przypadł mi do gustu, a tym samym chyba już na stałe go zamienię z Bilberry od VP, którego do tej pory najczęściej używałem do bieżącego mycia felg.

 

Angelwax lepiej sobie radzi z domywaniem felg już po samym spłukaniu karcherem, a w dodatku rewelacyjnie się pieni i tutaj różnica do Bilberry od Valet Pro jest duża.

 

6yirnq.jpg

 

119nneh.jpg

 

ogvple.jpg

 

2poqz4k.jpg

 

 

30iyfdw.jpg

 

 

To już 2gi środek obok QD od Angelwaxu, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :good:

 

ps. może troche tu naśmieciłem i powinno w obszerniejszej wersji iść do działu testy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale co pokazuje ten 'test'? Mycie czystych felg?

 

ale to nie jest żaden test przecież, chciałem pokazać jak się pieni, a nie całą relację z mycia

 

a felgi były brudne, tylko, że na tych zdjęciach są spryskane bilberry 2gi raz i przemyte szczotką po wcześniejszym spłukaniu karcherem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale co pokazuje ten 'test'? Mycie czystych felg?
ale to nie jest żaden test przecież
Jedi, "haters gonna hate".

 

Ja tez nie widzę w nic złego w tym, że pokazałeś jak się pieni... Kto tu mówi o jakimś teście? :dontknow:

Fajnie się zapowiadają te AngelWax'y, dobrze że od Katowic dzieli mnie tylko Brynica :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałbym, że zapach w stylu bilberry od VP, ale jednak troszkę inny. Dalej porównując oba środki mimo podobieństwa (kolor/zapach) w trakcie pracy dla mnie różnią się dość wyraźnie, na korzyść dla Angelwax.

 

Co do wosku, to niestety nie wiem, bo na felgach już od jakiegoś czasu nie ma raczej śladu po PB Wheel Sealantcie (przynajmniej nie widać), więc nie wiem, ale generalnie produkt ma być podobnie "delikatny" jak bilberry od VP.

 

ps. użyłem stężenia 1:8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto było dokłądnie oczyszczone , (Mycie , t&g , glinka , iron ) po czym delikatny 1step Schollem s17+ sporo ipy :) i na to Guardian .

 

Wrażenia , aplikacja łatwa choć gorsza niż w przypadku AngelWax Body Wax który jest po prostu baaardzo łatwy :) Guardian nieśle zrzuca wode , ale body wax jescze lepiej :) , Ten samochod aktualnie nosi AngelWax'a już ponad 6 miesięcy :) przy najbliższej okazji pokaze jak wygląda kropelkowanie po tym okresie . Skłamał bym gdybym napisał że jest bez zmienne , ale naprawde nie ma się czego wstydzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Partner forum

Właśnie dotarła do nas kolejna dostawa produktów Angelwax!

Nie zabrakło w niej oczywiście wielu nowości!

A oto i one:

 

 

wm.php?img=82b3ad705459b15e27a1bd5fc20b16171dab

 

Angelwax Guardian - High Endurance Detailing Wax 100ml

 

 

wm.php?img=4bcde98b4ddf962b66f9de4fe5ec4970e3a4

 

Angelwax Dark Angel - Double Chocolate Detailing Wax 100ml

 

Dostępna jest także wersja 200ml!

 

 

wm.php?img=89002e78ba92f36bc619c69692a5dc81ed48

 

Angelwax AnGel Interior Vinyl & Plastic Restorer 500ml

 

 

wm.php?img=a9c9d959e7b984a2f894baaef5ddfb4e2a04

 

Angelwax H2GO Rain Repellent 100ml

 

 

wm.php?img=fd64b1812c4c57af6dafc2e31e1484ae2c9e

 

Angelwax Soft Clay Bar 100g

 

 

wm.php?img=c76c19649ff90bf439f72af10274ddbc4ff5

 

Angelwax Heaven For Leather 500ml Superior Automotive Leather Cleaner

 

 

Angelwax Orange Multipurpose Cleaner 1L APC

 

 

 

Poza nowościami, uzupełniliśmy oczywiście stan magazynowy pozostałych produktów Angelwax, a także dodaliśmy pianę Angelwax FastFoam w pojemności 5L!

 

 

wm.php?img=18ddc180f86b7dd16ed5d55becdc111a8e8b

 

Angelwax Fastfoam Professional Detailing Snowfoam 5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.