Skocz do zawartości

Kemko Glass Vision


michałoś

Rekomendowane odpowiedzi

Sponsorem Testu jest:

 

kemko_logo.png

 

 

Witam :)

 

Przedmiotem testu jest środek Kemko Glass Vision który otrzymałem od firmy Kemko.

 

1393_2.png

 

 

Dane wg. producenta:

 

 

GLASS VISION to preparat do mycia szyb, lusterek oraz innych powierzchni szklanych w samochodach. Preparat nie pozostawia smug i zacieków, gwarantuje doskonałą przejrzystość, nabłyszcza oraz pozostawia przyjemny świeży zapach. Zapobiega parowaniu szyb. Produkt jest przyjazny dla środowiska.

 

Warte podkreślenia jest Zapobiega parowaniu szyb

Niestety nie miałem możliwości przetestowania, ponieważ użyłem środka na zewnętrzną stronę szyby.

 

 

Celem testu jest porównanie Kemko Glass Vision do Shiny Garage Perfekt Glass Cleaner.

 

a6155ed4769608c973104b9ef6adc646.jpg

 

 

Test

 

Obiektem testu jest tylna boczna szyba Opla Vectry B:

 

dsc0136kz.jpg

 

Lewa strona zostanie umyta za pomocą Kemko Glass Vision:

 

Przed aplikacją:

 

dsc0137jp.jpg

 

Na oddzieloną część szyby za pomocą aplikatora mgłowego prysnąłem dwa razy środek Glass Vision, a następnie przetarłem czystą mikrofibrą:

 

dsc0141aj.jpg

 

 

Analogicznie prawa strona została umyta za pomocą Shiny Garage Perfekt Glass Cleaner:

 

Przed aplikacją:

 

dsc0138ci.jpg

 

I podobnie jak w przypadku środka Kemko na oddzieloną część szyby za pomocą aplikatora mgłowego spryskałem dwa razy środkiem Perfekt Glass Cleaner, a następnie przetarłem czystą mikrofibrą:

 

dsc0140yg.jpg

 

 

Czas na porównania:

 

Kemko Glass Vision vs. Shiny Garage Perfekt Glass Cleaner:

 

dsc0139b.jpg

 

Kemko Glass Vision

 

dsc0141aj.jpg

 

Shiny Garage Perfekt Glass Cleaner

 

dsc0140yg.jpg

 

Kemko Glass Vision vs. Shiny Garage Perfekt Glass Cleaner:

 

dsc0143yp.jpg

 

 

 

Podsumowanie:

 

Kemko Glass Cleaner podobnie w 100 % usunął brud który był na szybie oraz nie pozostawił żadnych smug.

Niestety tak jak pisałem, nie miałem możliwości sprawdzenia właściwości przeciw parowaniu szyby.

 

Środek jak najbardziej polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.