Jump to content

Dostałem kupon na usługi Car on Flash Bytom - opinie


robin

Recommended Posts

Dopiero zacząłem wchłaniać wiedzę na temat opieki nad autem. Wkrótce chciałem sam zrobić grubsze sprzątanie jeśli moja wiedza dojdzie do odpowiedniego poziomu. Dostałem jednak kupon od drugiej połówki i teraz się zastanawiam co z tym zrobić i czy to faktycznie może być usługa dobra.

 

Kupon jeszcze jest na gruponie w dziale ze śląska - "Kompleksowe czyszczenie auta: mycie karoserii, odkurzanie wnętrza, pielęgnacja tworzyw sztucznych i więcej od 29 zł w Myjni Samochodowej w Bytomiu"

 

Kupon dotyczy:

Oferta obejmuje 1 z 3 opcji:

1) 29 zł zamiast 60 zł za mycie ręczne karoserii, progów drzwi i nadkoli wraz z osuszaniem, odkurzanie dywaników i foteli, mycie dywaników gumowych, mycie szyb z zewnątrz, pielęgnacja tworzyw sztucznych wewnątrz i na zewnątrz, usuwanie zabrudzeń po owadach – pakiet I

2) 79 zł zamiast 180 zł za pakiet z opcji 1) + chemiczne czyszczenie i renowacja felg lub kołpaków, odkurzanie bagażnika, czernienie opon, nałożenie wosku wraz z polerką i ozonowanie przewodów wentylacyjnych i wnętrza samochodu – pakiet II

3) 199 zł zamiast 490 zł za pakiet z opcji 2) + pranie tapicerki (fotele, kanapa, boczki w drzwiach) + glinkowanie lakieru – pakiet VIP

 

Ja dostałem ten 3 czyli full opcję - pytanie jednak czy za 199 zł faktycznie ktoś może zrobić to w przyzwoity sposób? Może ktoś miał styczność z tą firmą i się podzieli info czy mam jechać tam czy zawieźć auto np rodziców? (moje jest niedawno kupione i w sumie taki pakiet by mi się przydał pod warunkiem, że nie zniszczy mi to auta)

Link to comment
Share on other sites

czy za 199 zł faktycznie ktoś może zrobić to w przyzwoity sposób?
nałożenie wosku wraz z polerką

Rozumiem, że chodzi im o "spolerowanie" wosku z karoserii, a nie "polerkę" lakieru? :dontknow:

 

Kupiłem dawno temu grupon na samo pranie, za niewiele mniej kasy i to były najgorzej wydane pieniądze w życiu... Nie dość, że nie wyprali, to przelali wszystko jakimś dziadostwem i odbarwili mi alcantarę.

Link to comment
Share on other sites

Za 200zł z woskowaniem, praniem, glinkowaniem, odkurzaniem, to lepiej żeby to nie była polerka... bo może być naprawdę kiepsko... :dontknow:

Nawet lakiernicy za samo polerowanie biorą z 200-400zł, więc tutaj na cuda bym nie liczył.

Link to comment
Share on other sites

robin, Jest to może myjnia na Łagiewnickiej ?

 

 

Myjnia Samochodowa

ul. Strzelców Bytomskich 36

41-902 Bytom

 

Nie słyszałem o niej nic a nawet nie wiedziałem że tam jest :o mogę tylko powiedzieć żebyś uważał bo strasznie tanio co w tym fachu nie zawsze znaczy dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.