Skocz do zawartości

Usunięcie rys z telefonu komórkowego. JAK ???


Angelo

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy w prawdzie nie jest to auto ale mam pełno rysek na ekranie telefonu.

Telefon to Nokia C3-00, rysy od monet, kluczy itp.

Jak do tego sie zabrac??? Robił ktoś coś takiego przy telefonie???

 

Nie łatwiej kupić folie na wymiar? Nie dość, że ochrania wyświetlacz na przyszłość to potrafi zakryć naprawdę sporo rys. W dodatku w miarę zarysowania po prostu sobie ją wymieniasz. Nie trzyma się na kleju więc łatwa do ściągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paluch, to żeś pomógł, folie to sobie moge zalożyć jak już zniweluje ryski

i to wie każdy, ale ja pytam jak je usunąć.

Co do samego usunięcia to piszecie ze tak jak auto. No ale wybaczcie raczej nie dam rady polerką walnąć telefonu. Trikolora niestety nie posiadam.

Mam gdzieś w szafie Abel Auto EFFACE RAYURES, nim można robić zwykłą szmatką.

Gdzieś czytałem że ktoś robił specjalną koncowką filcową w ksztalcie stożka założoną na wiertarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paluch, to żeś pomógł, folie to sobie moge zalożyć jak już zniweluje ryski

i to wie każdy, ale ja pytam jak je usunąć.

 

Czytaj uważnie. Folia zakrywa dużo rys i nie są one widoczne pod nią.

Czyli pudrowanie syfa, albo maskowanie odprysków PlatiDipem ta folia twoja

A ja chce je usunąć a nie maskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu w motoroli e8 wypolerowałem cały panel przedni (wyświetlacz, przyciski)

Zbytnio się z tym nie cackałem, na miękką gąbkę nałożyłem meguiars dc1 (tylko to miałem), obroty 1200- 1500, efekt moim zdaniem był powalający wyglądał jak mówka a zdarty był strasznie :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje regularnie Zymol iCare + mam skórzana obudowę, rysek po ponad miesiącu użytkowania brak :D
jestem ciekawy twojej opinii, bo stosuje już od jakiegoś czasu i mam mieszane uczucia co do tego produktu- niby czyści fajnie ale żeby to zapobiegało zabrudzeniom, hmm no nie wiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniels, zapobiegać raczej nie zapobiega. Ale mam wrażenie, że wyświetlacz jest trochę dłużej czysty + nie widać tak bardzo odcisków palców. Na drugi-trzeci dzień wszystko wraca do normy i trzeba znowu stosować.

W każdym razie zapaszek ma przyjemny i w taką pogodę jak dziś można coś poszmalcować bez wychodzenia z domu :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.