Jump to content

Ślady po jeansach na jasnej skórze


Capaz

Recommended Posts

Szukam jakiegoś środka do usunięcia niebieskich śladów po jeansach na jasnej tapicerce skórzanej. Dodam że środki do czyszczenia skóry takie jak Gliptone sobie nie radzą... Macie jakiś pomysł jak się pozbyć takich śladów?

Dodam że problem nie dotyczy tylko samochodu, ale także foteli w domu, więc dobrze by było, gdyby środek był względnie budżetowy - będę go potrzebował dużo i często.

 

Czekam na Wasze odpowiedzi :good:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam. W takim razie do samochodu kupuję ten produkt... Natomiast do mebli szukam dalej - mam ich dość sporo i brudzą się często, więc Colourlock raczej się nie sprawdzi z racji ilość/cena... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Capaz, jeśli problemem jest szybkie brudzenie się skóry, obojętnie czy domu czy w aucie, to zainwestuj w Leder Versiegelung , dość mocno ogranicza powstawanie przebarwień od dżinsów.

Link to comment
Share on other sites

Ja wam powiem że ze śladami po jeansach nie raz strong też ma problem, tak jak pisze Piotr trzeba taką skórę jak najczęściej zabezpieczać, zabezpieczoną powierzchnię jest dużo łatwiej doczyścić, najczęściej gdy skóry już nie da się doczyścić to oznacza to że zeszło już ze skóry wykończenie tzn warstwa bezbarwna ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.