Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

ayrsen, niestety tego nie wiem.

 

Najzabawniejsze jest to, że jadę na szkolenie z nowego Opla Vivaro, ale dostałem info że do dyspozycji będą również wersje OPC. Wczoraj dostałem oświadczenie kierowcy do podpisania:

Ponoszę odpowiedzialność za konsekwencje mojego postępowania oraz za własne bezpieczeństwo, podczas jazdy samochodem zarówno jako kierowca, jak i pasażer, w trakcie całego dzisiejszego wydarzenia.

 

To pierwszy punkt - tak żeby zgasić nasze zapędy chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoszę odpowiedzialność za konsekwencje mojego postępowania oraz za własne bezpieczeństwo, podczas jazdy samochodem zarówno jako kierowca, jak i pasażer, w trakcie całego dzisiejszego wydarzenia.

Dość ogólnie to ujęli. Na więcej się zgadzasz wjeżdżając na byle tor gokartowy - tylko tam jest to ujęte w postaci regulaminu, do którego przestrzegania się zobowiązujesz kupując bilet / wyjeżdżając na tor. Wiesz, do ilu rzeczy zobowiązujesz się idąc do ZOO albo innego kina? Właśnie m.in. w tym celu warto mieć ubezpieczenie NNW i OC w życiu prywatnym...

 

Fajny wyjazd się Tobie szykuje. Zazdroszczę. Znajomy z Volvo był na link - powiedzieć, że chwialił sobie, to nic nie powiedzieć... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że mnie rano trafi rodzinny wyjazd na weekend i mnie nie będzie :zly:

Wyjazd na urlop we wtorek, a ja prawdopodobnie nie ogarnę auta. Pozostaje mieć nadzieję, że resztki nattysa, które siedzą na lakierze dadzą radę.

Dobrze, że środek jako tako wygląda, bo jak to Ktoś z forum ma w podpisie "nie lubię jeździć w syfie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na gorąco. Tor w Millbrook ciekawy, zwłaszcza odcinek górski. Oprócz aut dostawczych po godzinach zostaliśmy przewiezieni na fotelu pasażera McLarenem P1 i musze powiedzieć ze roooobi wrażenie. Niestety na całym obiekcie obowiazuje calkowity zakaz posiadania urządzeń rejestrujących. Było tez kilka aut w kamuflażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ! Tego zakładu nie znałem. Może bym podjechał tam pogadać.

Z tymi feglami to tak jest... Jak "Kowalski" chce obdrapane felgi popryskać żeby się jak psu jajca swięciły bo sąsiad się z niego śmieje to spoko , zrobia wszedzie na takie potrzeby. Ale ja bym chciał :

1. Zdjąc lakier chemicznie żeby wypukłe napisy na felgach zachować idealnie

2. Pomalować lakierem jak najbliższym oryginałowi

 

Sprawdzę gościa na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjaciel kiedyś miał podobny problem z felgami od Audi RS.

podpowiem aby uzyskać bardzo dobry zbliżony kolor do oryginały najpierw pomalował felgi na czarno potem dopiero na srebrno wyszło świetnie. robota zrobiona w CNF, tylko że zrobili jak im powiedział i to była jego inicjatywa nie ich.

PZD. Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak z BartekB wpadliśmy na pomysł małego płukania jutro. Ktoś chętny? Możliwe lokalizacje

 

- Osowa BRW

- Gdynia Witomino Żagle

- Gdynia Hutnicza BP

 

Proponowana godzina 21.

 

Kto nie zajrzy tutaj to jutro dostanie sms jak ustalimy gdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update ;)

[shadow=blue]Będą dziś testy:[/shadow]

Preparaty do felg:

Tuga Alu Teufel Spezial

EF Wheel Cleaner najnowsza najsilniejsza wersja

Zestaw Meguiar's Wiadro+GG+Seal

Rownież będzie grane mycie na 2 wiadra z Shiny Garage Sleek&Bubbly

 

Do tego wąchanie zapszków CS ;) I to co mi wpadnie jeszcze dziś do głowy!

 

Zapraszamy już 20:30-21 pod BRW w Osowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.