Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam kogoś kto dobrze zrobi drugi wydech z kwasówki do E30.

Jak znacie kogoś kto takie rzeczy robi dajcie znać, lub gdzie można taki nabyć.

 

https://www.facebook.com/mateusz.taraba ... 920&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapomniałem Wam powiedzieć, ale zauważyłem że koło galerii Bałtyckiej uruchomiono studio detalingowe gdzie nakładane są produkty 4nano, głównie reklamują się powłokami. Muszę obczaić sytuację może udałoby się jakoś z nimi dogadać. Na początku była tam zwykła myjnia i polerowanie, widać interes wyszedł bo już na ścianach widnieją banery 4nano więc coś robią na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za zaproszenie na spota, ale wróciłem do domu po 1 w nocy :kox: Dziś rano patrzę i małe poprawki trzeba nanieść na skórę i kółek w 2 miejscach niedomalowany :oops: Auto czeka na mycie więc może na spocie mi pomożecie :idea: tylko kiedy spot? :mrgreen:

Ta myjnia przy galerii bałtyckiej to już chyba z pół roku ma banery 4nano, tam małe centrum motoryzacyjne się zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć siedzenia nad autem po nocach.

Mam nadzieję, że w sobotę po 16 przy BRW obsługi już nie będzie.

O tej godzinie mam zamiar się zacząć bawić, a kto widział "madzię" to wie, że trochę blachy jest do ogarnięcia.

Zapraszam na bajerę.

Kilka godzin mi zejdzie bo będę robił cały "cykl" (piana, glinka, dwa wiadra, cleaner)- no i woski mam do wypróbowania.

@Mess zapraszam na test ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy BA czy LOT - mamy przez General Motors wyczarterowany samolot i ludzie z całej Polski lecą. A po lądowaniu od razu na tor testowy w Millbrook :) Więc gokarty to ja będę miał. Niestety całkowity zakaz wnoszenia urządzeń rejestrujących :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.