Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę prał u siebie przy okazji jak Michał mi pożyczy odkurzacz. Poprzednio jakoś nie wypaliło przez pogodę, teraz ma być ładniej ale muszę sobie na to zarezerwować wiecej czasu. Może przyszły weekend? michał? dasz radę czy masz zajęty sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do kontaktu coś wymyślimy, jak coś pisz na PW

 

 

Witajcie

 

mam pytanko takie chciałbym nieco odświeżyć lakier na aucie pozbyć się m.in hologramów które widać na paru elementach czy polecicie kogoś kto zrobi to za jakieś nie duże pieniądze w Gdyni lub okolicach? Nie oczekuje ful lux usługi puki co, potem sam będę chciał zacząć działać powoli chłonąć wiedzę z forum.

 

Ale puki co patrzeć nie mogę jak słońce zaświeci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę prał u siebie przy okazji jak Michał mi pożyczy odkurzacz. Poprzednio jakoś nie wypaliło przez pogodę, teraz ma być ładniej ale muszę sobie na to zarezerwować wiecej czasu. Może przyszły weekend? michał? dasz radę czy masz zajęty sprzęt?

 

ten weekend raczej bede mial wolny sprzet, ewentualnie moge miec do wyprania tylko dwa fotele w sobote wiec to jest z 1,5 godzinki roboty.

 

przyszly mam na 99% caly wolny weekend bez prań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This is more complicated even than it looks :wallbash:

 

Stacjonarnego sklepu brak :( Za to odbiór i dowóz w trójmieście jest możliwy ;) Troszkę ułatwia strona Dostawy.

Ale masz rację jest strasznie nie czytelne, gdzie można coś kupić poza opcja wysyłki ;)

 

Najłatwiej mnie złapać w tygodniu pracy 9-15 w Gdynia na ulicy Śląskiej ;) A wieczorami w Gdańsku os. Wiszące Ogrody 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim,

 

Mam pewien pomysł który może z Waszą pomocą wejdzie w życie. Co wy na to żeby troche w niedziele pokopać piłkę. Boisko to może na początek Reda koło szkoły podstawowej. Tam jest ala orlik ale z tego co widziałem mozna spokojnie na nim grać bo jest dostępny dla wszystkich. Kwestia wstrzelenia się w wolne boisko. Alternatywe mozna znaleźć bliżej centrum Gdyni, Gdańsk, kwestai dyskusyjna i do dogadania. Pora: myślałem cos koło 17 tak 2 h mozna by pobiegać i powrót do domów.

 

Wstępnie napisałem do Mess i Yaska, chęć mam od Tomka K24. Kto jeszcze.

 

Zgłaszać się panowie bo jakby nam to wypalilo można by cyklicznie się spotykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, Tak jak Ci pisałem nie dam rady, za dużo planów na weekend :( Chyba że uda mi się znaleźć czas to przjadę pokibicowąć.

 

Yasiek, Może jutro będę przejeżdżać jak jeszcze będziesz, to wpadnę na plotki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess, Ja mam końcówkę miesiąca w firmie i może to głupio zabrzmi ale mam w ch.. roboty :)

 

Zawsze jest tak żę 3/4 miesiąca jest luz a na koniec wszyscy chcą auta odebrać :) A że mam plan wyrobiony na styk to muszę wydać wszystkie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uzyskałem to chciałem dzięki koledze Macinowi vel kopniak, cieszy mnie to że mogłem uczestniczyć w pracach nad autem :) i tym samym zyskać sporo nieocenionej wiedzy. Dziękuje innym za propozycje.

 

Niebawem postaram się wrzucić kilka fotek z poczynionych prac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zajebiście było, oplukanie coprawda w szybkim tempie ale udało się trochę ogarnąć fokę.

 

Submarine to kolejny mod dla foki który przewiduję. Fajne podświetlenie środkowej konsoli, a co najważniejsze wykonane z oryginalnego elementu. Żadna wiocha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.