Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Chopy ktos poleci pranie tapicerki w 3miescie takie mające dobry stosunek ceny do jakosci ?

 

Ja się zastanawiam, żeby spróbować samemu. Na dwóch myjniach widziałem już odkurzacze piorące ... idzie tym coś zrobić?

 

Nie wiadomo co za chemia siedzi w środku i jaką to ma moc ssania. Bo jeśli taką jak te odkurzacze na sucho na żetony to kiepsko.. Jeśli kiepsko ssie to jesteś skazany na jazdę na mokrym siedzeniu i długie schnięcie. Pozostaje jeszcze kwestia ssawki (końcówki) jak jest wykonana, czy dojdzie tam gdzie chcesz i czy ma sensowną siłę natrysku. Kolejna rzecz to temperatura wody.

 

Z ciekawości gdzie je widziałeś? Chętnie podjadę i zobaczę/przetestuję to cudo-konkurencję ;)

 

Jestem codziennie w Gdyni, ewentualnie na swojej posesji też piorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

mam pytanko takie chciałbym nieco odświeżyć lakier na aucie pozbyć się m.in hologramów które widać na paru elementach czy polecicie kogoś kto zrobi to za jakieś nie duże pieniądze w Gdyni lub okolicach? Nie oczekuje ful lux usługi puki co, potem sam będę chciał zacząć działać powoli chłonąć wiedzę z forum.

 

Ale puki co patrzeć nie mogę jak słońce zaświeci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Tatrzańskiej wczoraj. Jak dla mnie bomba. Wymiana oleju, uzupełnienie czynnika, wymiana filtra, ozonowanie. Zapłaciłem 300 PLN. Dmucha zimne, nie śmierdzi.

 

Przy okazji zadam pytanie o pranie tapicerki. Nie chce mi się czytać całego wątku. Koleżanka szuka takiej usługi. Ma być przede wszystkim dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.