Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś kupował : 4nano Winter Frost :) Lub coś od partenerów oferujących 4nano to ja się chętnie podłącze :)

 

 

Ps. Piątek 17+ lub Niedziela jest plan na "partyzant-detailer" czyli bezdotyk w okolicy Zaspy -> przejazd na CH Alfa -2 na psiukanie, mizianie, popijanie różnych specyfików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś kupował : 4nano Winter Frost :) Lub coś od partenerów oferujących 4nano to ja się chętnie podłącze :)

 

 

Ps. Piątek 17+ lub Niedziela jest plan na "partyzant-detailer" czyli bezdotyk w okolicy Zaspy -> przejazd na CH Alfa -2 na psiukanie, mizianie, popijanie różnych specyfików :)

 

Dokładnie... obstawiałbym niedziele bo jednak mniej ludzi ale minus to krócej otwarta galeria (nie wiem jak kino) a co za tym idzie nie wiem o ktorej bramy parkingu idą w dół. W piątek nie wiadomo czy ktoś z gruby będzie miał czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess O której myjce na Zaspie myślisz? Tej przy Shellu, czy na nowym Orlenie? :o

BartekB, Mess, a może na Żaglach się spotkamy w niedzielę rano? Zamkniemy sobie bramy, wtedy nie ma problemu z zamarzaniem itp.

Tylko, że wtedy to tak o 06:00 musielibyśmy zacząć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm950 A Orlen już otworzył bez dotyk ? Jeśli tak to można by na niego uderzać bo wtedy do Alfy jeszcze bliżej będzie :)

Myśleliśmy o Alfie ze względu na mocno plusowe temperatury, Żagle jednak ciągle zimne nawet z bramami są a Alfa ładnie wygrzana :)

 

Ale raczej pianowanie + przelot rękawicą bo dwa wiadra trochę mogą zwrócić na siebie uwagę na Orlenie w dzień :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzy powiem tyle. Jak bylem to nawet sporo tego bylo i poza zymolem tez

 

[ Dodano: 17 Grudzień 2013, 09:57 ]

Dziś atakujemy Danzig i Alfe wiec jak ktos chetny to zapraszam. Wstep wolny dla samych czysciochow bo bede mial aparat w pogotowiu wiec zeby nie robic wiochy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jest może ktoś kto by ogarnął delikatną polerkę + wosk? Co do szczegółów, to wolałbym się spotkać, bo handlarz przed sprzedażą coś tam robił i zostało trochę hologramów itd ;) Pacjent to starsza czarna toyota avensis ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.