Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Yasiek Ja mogę Piątek wieczór albo Sobotę do 15, Madzia będzie mi marudzić ale jakoś to przełknie :D

 

BartekB jak w PW :) Ale myślę, że dzienna sesja by miała swoje zalety :) Moje auto mało terenowe także daleko w Las mogę nie wjechać :D

 

Update Bartek jest w piątek w pracy, to wypadało by w sobotę :) Tak koło 12-13?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa. nie ma problemu, a z myciem to jak chcemy coś na maksa jechac to mozemy sie na piątek wieczorem umówić. Tylko tak późnym 22-23, a w sobote rano tylko jechac oplukac i QD, no i na fotki.

 

Na skwerze to moze byc duzo aut, wiec mozna sprobować dostać się na bulwar. na samym końcu jest fajny parking gdzie można spróbować coś pokombinować. Ewentaulnie mozna w kierunku Władka się udać, tam jest jedno takie miejsce no i na tle wiatraków też niekiedy fajnie wychodzi. Musimy się w piątek ugadać bo ja nie ma za dużo paliwa a na 1szego musi styknąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm możemy i w kierunku Władka jechać, bo prawda jest taka że skwer i Gdynia w Sobote jeśli będzie pogoda będzie zapchana :D

Ja jak w Sobotę się urwę to piątek już zostanę w GDA :( więc przyjadę czystym albo umyję w sobotę porządnie u rodziców :-]

 

Ps. zawsze mogę Cię wziąć na pokład, mój bolid jest teraz "Low and slow" do wiosny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess, aktualne, jak bedzie lalo podjedziemy do klifu na parking i tam cos wykombinujemy, tak wieczorkiem kolo 21szej, wtedy aut jest mniej a z tego co widzialem wjazd jest mozliwy wiec mozna smigac.

 

Artur, ok moze byc hutnicza, wezme swoj stuffik to mozna posiedziec troche dluzej jak bedziesz mialnczas i ochote ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meteo nie wróży nam sukcesów ale może się jeszcze przesunie pogoda :)

 

Sobota 12-13 (Gdynia - Cisowa/ Rumia) zbiórka i potem podjedziemy pewnie w kierunku Władysławowa łapać wiatr w wiatraki :)

 

Bartek ustal jak gdzie ci pasuje bo to fotograf mówi jak mają modelki pozować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to patrząc na pogodę to jedynie co to na grzyby się możemy umówić haha, jedziemy do galerii do Klifu w Orłowie. Ja tam podjadę by SKM. Nie będziemy kombinować, mam już pewien pomysł ewentualnie poprawkę można zrobić przy pewniejszej pogodzie. Może tak być? godzinka tak 20ta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 20 ?:( Jak się urwę Madzi z imprezy to mnie głowę urwie :P I tak już jej dobroć naciągałem przy zakupie felg :)

Chyba że... :idea: jutro po myciu w Rumi (albo na żagielkach) na klif na plotki i ploteczki by się pojechało zamiast w sobotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.