Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

hmm czy ktoś byłby skory do użyczenia kilku gram wosku jakiegos zimowego , no i pomocy przy woskowaniu? :) hala garazowa jest, w miare ciepło też.

 

Mam dużą puszkę High-tempa i tester Pinkwax jakbyś jeszcze potrzebował. Auto na zimę muszę ogarnąć na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z mała pomocą Tomka: Mycie, Mac, Ironx, glinka. Później do sucha i maszynowo SRP od AG i na to FK. Plastiki AG BC, oponki Zymol Tyre. Na front wróciła czerwona taśma :)

 

Zostały jeszcze uszczelki ale to jak może dojdzie do jakiegoś spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie na forum chwilkę ...

 

ale ty sie cisniesz o tą miejscówkę :mrgreen: spokojnie, jakby cos byl dałbym Ci znać.

 

to tylko moja hala garazowa

 

m1chal no troche cisnę, ale tez nic na "krzywy ryj", prawda? ;)

Z drugiej strony - nie wiem, nie byłem, nie widzialem, tylko z opisu domniemam, ale takie warunki, ze az szkoda gadac, a gosciu nic ... to juz bym sam tam wparowal i porządek zrobił :-]:? - ehm, w sensie, ze pomógł mu uporządkować :D

 

Artur Mitsubishi Outlander, lakier czarny, niemiłosiernie miekki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... hala stoi pustawa, czysciutka, wykafelkowana, ogarnieta i duza.

mów mi tak jeszcze ... :cry::wallbash:

 

za ok 2 miechy robie migrejszyn do Gdyni, teraz to nie mam na to za bardzo czasu (przeprowadzka rozpoczęta), ale generalnie jestęm chetny na zrzutę na jakieś rozsądne miejsce do ogarnięcia auta (w miarę ciepło, światło, prąd, woda) za jakąs (mam nadzieję) rozsądną kaskę. Kiedys pisaliśmy o tym.

Halę garażową to też mam, tylko wody w niej brak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale generalnie jestęm chetny na zrzutę na jakieś rozsądne miejsce do ogarnięcia auta (w miarę ciepło, światło, prąd, woda) za jakąs (mam nadzieję) rozsądną kaskę. Kiedys pisaliśmy o tym.

Jak wam chętnych brak to możecie zawsze na mnie liczyć :D

 

Ps. Dziś jakaś akcja się mała skroji na bezdotyku Tesco Gdańsk-Hełm jeśli ktoś chętny? okolica 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta :) w Auchan jest płyn do spryskiwaczy zimowy Sonax za 19zł 4l. Uzywałem go w zeszłym roku i powiem Wam że spisywał się rewelacyjnie. Nie mazał, nie zamarzła, dobrze domywał zimowy syf.

 

Ten http://www.all4auto.pl/sonax-xtreme-zim ... -p423.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.