Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

ten miałem i się sprawdzał wszędzie więc weź mi tego http://shiningcar.pl/pl/p/Chemical-Guys ... erior-/279,

 

Rozliczymy się albo na miejscu albo puszcze ci przelew jak bede mial wyplate, ok?

 

[ Dodano: 6 Październik 2013, 13:10 ]

BartekB, ja wieczorem mogę wpaść. Chętnie BP Hutnicza :)

 

Ktoś coś potrzebuję bo robię zamówienie - wysyłka już jest free.

 

Powiedz mi tylko gdzie to jest na tej hutniczej? gdzieś na początku do Rumi czy dalej? bo jakoś nie kojarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, w koszyku. Rozliczymy się przy okazji.

 

BP Na hutniczej jest bliżej Makro - vis a vis Lotosu. Mogę też podjechać na BP przy McDonaldzie ale tam z własną chemią to raczej słabo.

 

A czyli masz przetestowane że wiaderko z wodą można zabrać? Przy okazji mycia zabezpieczył bym uszczelki więc trochę dłużej bym się bawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz raczej ludzi nie będzie z uwagi na temp więc jak coś to możemy się umówić jak będziesz miał czas w poniedziałek tak koło 22-23?

 

[ Dodano: 6 Październik 2013, 14:26 ]

Artur masz tego króla oprysku na szybko zwanego Sonaxem, testa bym sobie walną na swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, mam 0,5 na zimę przygotowane więc spoko wezmę. Z żoną załatwię sobie wychodne.

 

 

To jesteśmy umówieni. Godzinkę się ustali bliżej poniedziałkowego wieczora. Ja kończę robote o 19stęj zajade na chatę to tak 22 w sumie powinienem się zacząć zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czy ktoś byłby skory do użyczenia kilku gram wosku jakiegos zimowego , no i pomocy przy woskowaniu? :) hala garazowa jest, w miare ciepło też.

 

Niestety wydaje mi sie ze, od zawsze żle woskuje autka i chce tez przy okazji zoabczyc jak ktoś w miare umie i sobie radzi, tym samym nauczyć sie czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czy ktoś byłby skory do użyczenia kilku gram wosku jakiegos zimowego , no i pomocy przy woskowaniu? :) hala garazowa jest, w miare ciepło też.

hmmm, to tam gdzie rozmawialismy? :o

 

Colli 476 moge uzyczyc w zamian za skorzystanie z hali w tym samym czasie :-]

 

Co do nawigacji, to 2 lata temu zrobilem dluzszy wypad po EU, w kilka aut, kazdy mial jakiegos GPSa, ja mialem pozyczonego Garmina od kumpla (nie pamietam modelu), ale zagiął wszystkie, jesli chodzi o dokladnosc, moge sie dowiedziec co to dokladnie bylo.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnęliśmy dziś z Tomkiem jego golfa, tak na szybko przed zlotem. Na szybko i wg mnie wyszła lalka a co by było gdyby pogoda dopisała i mielibyśmy więcej czasu?.... strach pomyśleć:)

 

Autoglym glass polish panowie robi robote. Dziś użyłem na swoim i jego. Naprawde ładnie doczyszcza waterspoty i lekki kamień. Miałem jeszcze pozostałości po kleju od owiewek :( i trzebabyło użyć większej siły ale dał sobie rade. Robótka ręczna więc pewnie maszynowo byłoby jeszcze lepiej.

 

[ Dodano: 12 Październik 2013, 23:24 ]

Yasiek zrobiłeś zakupki? ogarniamy jutro wieczorem?

 

Czy ktos ma na sprzedaż jeszcze te zapachy co wtedy na żaglach się spotkaliśmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.