Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie na termometrze stojącym obok 30,1 stopnia. Klimatyzacja nie wyrabia. Kocham to akwarium.

 

Ciekawe jakie będzie obłożenie tego bezdotyku wieczorem - oby tylko burz nie było bo wtedy to dupa... Jutro dojedzie Carlack do testów na szybkę - sa sa sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za spotkanie. Przyjechałem ostatni, wyjechałem pierwszy - nie najlepsza statystyka. :roll:

Ale za opóźniony przyjazd odpowiada )(*&%(&^$#*^% kierowca który zablokował autokar na jednokierunkowej ulicy kurortu, a za wyjazd najnowszy, kilkutygodniowy obiekt detailingowy... ;)

 

Teraz najważniejsze - skoro to już postanowione - kiedy umawiamy się na gokarty w Kart Center Sopot? 8-)

 

P.S. Co wioska rybacka, to jednak wioska rybacka - jak się okazało po n-tym losowym spotkaniu znajomego znajomego... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek To moje. Gdybyś jednak była zainteresowany - pisz/dzwoń.

 

http://megane.com.pl/topic/48459-prosba ... gloszenia/ - tu piszą o Megance z Gdyni, o którą pytałeś. Ptaki ćwierkają, że rok temu był wystawiony z większym przebiegiem ;)

 

Moja rada - bez 25tyś w kieszeni nie podchodź do Megane przedliftowej, bez 30tyś zaś nie podchodź do wersji poliftowej (2006-). Mam na myśli sam zakup, po oględzinach dopiero wychodzą takie smaczki jak zjechane lub chińskie opony, luzy, hamulce (droga rzecz) i inne elementy eksploatacyjne Sporta. To w miarę szybkie auto, podstawą jest nienaprawiana buda, a ulepów na naszym rynku nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaki ćwierkają, że rok temu był wystawiony z większym przebiegiem

Ale to już musiało być przez poprzedniego właściciela. Na Pontonowej auto zawitało o ile dobrze kojarzę z 2-3 miesiące temu.

 

 

Co do gokartów to później pojawił się BartekB i jemu czwartek 27.06 pasuje. Tak więc byłaby nas 5.

 

1. ayrsen

2. Yasiek

3. Andrzej (niezrzeszony kumpel)

4. k24

5. BartekB

6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie myslelismy o 18:00-19:00max start zrobic

Tak? A to nowość... ;) Wydawało mi się, że umówiliśmy się na 20:00... :P

 

W każdym bądź razie - ja wcześniej nie mogę. Ale info ile zamierzamy/cie jeździć byłoby przydatne - mogę podjechać do Kart Center i zapytać o termin / zrobić rezerwację i ew. porozmawiać n.t. propozycji ceny grupowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.