Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

tfelek - jeśli szukasz RS i rozważasz przyjazd do 3M, to umów się obejrzeć tego - http://otomoto.pl/renault-megane-sport- ... 62211.html

 

Później będziesz mógł porównać każdego innego ze zdrowym RS'em... ;)

 

OK - na 20:30 pod wskazany bezdotyk ruszę weedendowca - o ile nie przyjdą zapowiadane burze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felek - jeśli szukasz RS i rozważasz przyjazd do 3M, to umów się obejrzeć tego - http://otomoto.pl/renault...-C28762211.html

 

Później będziesz mógł porównać każdego innego ze zdrowym RS'em... ;)

 

jedna rzecz szukam przede wszystkim 5 drzwiowe potem rozważam 3 . To ogłoszenie widziałem.. ale.. nie kupie tego w tych pieniądzach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który bezdotyk? Myślałem, że to jasne - jeśli nie korzystaliście z tego w Sopocie, to czas najwyższy spróbować czym się różni od innych... 8-)

 

ayrsen, czyżby Marcin aka AutoDetailing sprzedaje swoją RSkę? :o

Jest na sprzedaż.

 

co następnego w planach? :-]

O to trzeba ew. zapytać aktualnego właściciela... ;)

 

jedna rzecz szukam przede wszystkim 5 drzwiowe potem rozważam 3.

OK - z tym może być kłopot, ale w razie czego mamy na Kaszubach specialjistuf... :kox:

 

ogłoszenie widziałem.. ale.. nie kupie tego w tych pieniądzach..

Kupić / nie kupić - porozmawiać można. Jak pisałem - ten egz. znam i jest zdrowy. Ten u partnera największego przedsiębiorstwa leasingowego w PL - no cóż - skoro nie został wykupiony przez dotychczasowego właściciela i nikt w ramach przedsiębiorstwa go nie przejął może świadczyć zupełnie o niczym jak również o wszystkim... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayrsen, ja już tfelkowi napisałem że w historii ma "brzydki" ślad, który w moich oczach dyskwalifikuje samochód. I nie jest to naprawa blacharska za 2000zł.

 

ayrsen w którym miejscu ten bezdotyk? można tam pianować czy ich środki są wystarczające?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayrsen, ja już tfelkowi napisałem że w historii ma "brzydki" ślad, który w moich oczach dyskwalifikuje samochód.

Oczywiście mowa o tym niebieskim 5dr - żeby nie zostawiać niedomówień... :roll:

 

ayrsen w którym miejscu ten bezdotyk? można tam pianować czy ich środki są wystarczające?

Spotykamy się na bezdotyku w Sopocie - tutaj - Sopot - zdjęcie z czasu budowy.

W tym miejscu wolno wszystko, co jest zgodne z prawem i zasadami opisanymi przez właściciela myjni :roll: - bezdotyk jest w 100% bezobsługowy - tzn. obsługi brak... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do zobaczenia o 20:30 na "bez obsługowej" myjni w sopocie.

 

Yasiek Bierzesz glorie i jakąs pianę?

 

Karty możemy zrobić jak będzie więcej chętnych (ja się pisze na sopot, na tych pod PGE mogę robić za kamerzystę podawacza ręczników).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayrsen, czy tam kiedyś nie był parking strzeżony? Coś mi się tak w oczy rzuciło tam.

:good:

Jadać od Al. Niepodległości skręcić należy w prawo zaraz za przejazdem pod torami SKM (przed światłami).

Jadąc 3 Maja w górę trzeba przejechać pod torami SKM, zawrócić tutaj i dalej j/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.