Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

ciezkie godziny, trza w czasie pracy jakos sie szybko urwać :/

 

chłopaki, jest głupia sprawa ...tyle juz sie tym interesuje i zajmuje ale chyba do dzisiaj nie umiem dorbze nawoskować auta, zeby to dlugo i fajnie trzymało (chodzi mi o sposob i ilosc na lakierze itd )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje do znaczka S który mam zamiar zamontować na grilu z przodu (tak jak mają foki RS). Więc potrzebuję czegoś mocnego, ale zarówno elastycznego coby nie odpadło na wertepach.

 

Przy okazji mógłbym trochę usztywnic ramkę tablicy coby tak nie latała na samych wkętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sporo pracy, a doba ma tylko 24h :/ . Co drugi weekend nie ma mnie w Gdyni, a jak już jestem to weekendy niestety póki co odpadają przynajmniej wieczorem. Od lipca sklep będzie również czynny w soboty, teraz od 8-16, ale jestem elastyczny i zawsze można się umówić na inna godzinę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaliście o mycie podwozia:

http://www.autokompleks.eu/mycie-podwozia,lp,513.html

Kiedyś na pewno mieli mycie Karcherem, w postaci auto na rampie odchylane było w bok i wtedy jazda myjką ręcznie dokładnie.

Jak ktoś będzie to niech da cynk jak to wyglądało ;)

Chyba że kombinujemy jakieś grupowe :D jak tylko śnieg zniknie z dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie aut to jest wiele do ogarnięcia, tylko gdzie miejscówka na to? :o Ktoś z Was pisałby sie na współne wynajecie garażu/hali 70 m2 z kanałem na pustkach cisowskich? Usłyszałem o miejscówce, nie byłem ogladać, nie znam warunków bo wiem że sam nie jestem w stanie ogarnąć - 500zł / miesiąc ale nie daje mi to spokoju :evil:
cos nowego w temacie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie aut to jest wiele do ogarnięcia, tylko gdzie miejscówka na to? :o Ktoś z Was pisałby sie na współne wynajecie garażu/hali 70 m2 z kanałem na pustkach cisowskich? Usłyszałem o miejscówce, nie byłem ogladać, nie znam warunków bo wiem że sam nie jestem w stanie ogarnąć - 500zł / miesiąc ale nie daje mi to spokoju :evil:

 

Gdzie na Pustkach to jest? To moja dzielnia z dzieciństwa także mogę oblookać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem w piątek.

Szopa drewniana duża fajna miejsce spokojne, że nie trzeba by było się nikogo bać jeżeli chodzi o mycie i ścieki, tylko wody nie ma :lol:

Szopa z prądem i ładnym oświetleniem na ogarniecie wnętrza i prac nie wymagających wody pod wysokim ciśnieniem :cry:

A miało być tak pięknie :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.