Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Mess ja z miłą checią ale teraz rozjazdy :thumbdown: , wiec tylko weekend na :ad: i to w nocy kiedy dzieci śpią

Pozdrowienia z Tarnowskich Gór

P.S. uwielbiam odszczurzanie bo najlepiej efekty widać . Czego sie nie dotkniesz wyglada jak nowe :lol:

 

[ Dodano: 19 Marzec 2013, 20:41 ]

A tak przy okazji to moje dzisiejsze kropelkowanie :P nałożone bez glinki i cleanera 1.03 zobaczymy jak długo wytrzyma :-] pokonane 1600km

kropelki.jpg.294c7d994ab53c8175b60b255787d740.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Yaśku :idea: niedowierzanie :?: myślę że jak byś nie wiedział to byś nie obstawił turtla :-] Jak widać jeszcze się trzyma i to bez gry wstepnej :D Ja też myslę o mazidłach :o ale musze zużyć co mam - a jeszcze jest 2/3 butelki i zwykły wosk turtla i politury sonaxa i ... sprzedaj mi tego graphita to może szybko wszystko wykorzystam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co wejde na forum i widzę temat o zakupie polerki krauss to mysle o sprzedazy graphita :) Ja mam jeszcze połowę nattysa i fajnie się nim działa. Ale ten apetyt jest niesamowity.

 

Co do żółwika to z pewnością bym go nie obstawiał - widziałeś jak celował Mess :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z Arturem zrobiliśmy szybką akcję na myjni między witawą a ciapkowem w Gdyni :), szybka akcja, godzina 7 na miejscu, -9 na zewnatrz, opady sniegu. Pogoda wręcz wspaniała na mycie :).... dla nas to nie ma znaczenia bo... na stanowisku sucho, cieplo, kurtka do samochodu (ok. +10 st.C) REWELACJA !!! wspaniałe miejsce, zero problemów, na poziomie.....i SONAX rządzi.

 

Naprawde zajebiste miejsce na spoty z uwagi na to że myjnia jest jednak bądź co bądź na lekkim odludzi wiec ruchu za dużego nie powinno być. Obsługa powiedziała, że spokojnie pucowac można, nawet dłuzej byle by nie blokować stanowisk.

 

Ja jestem pod wrazeniem patrzac na to co spotkało mnie ostatnio.

 

Szkoda tylko że mokro na zewnatrz bo samochód juz lekko ubrudzony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek, o tu 54.496318,18.514221 :)

 

Później sobie tankowałem i pytałem się czy Panowie nie mają nic przeciwko że tak długo siedzieliśmy. Odpowiedź była krótka, że dopóki ludzie nie czekają w kolejce to spoko. Podpowiedzieli że najlepiej albo po północy przyjechać albo z samego rana. Od 8 do 22 stanowiska są na stałe otwarte - później zamykane bramą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.