Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

tak troche off topic - ale z kategorii emergency - dziś po wizycie znajomych na śnieżnobiałym fotelu ze skóry są solidne wżery od czegoś fioletowego z ubrania - czym to wyczyścić?

Szybkie przeszukanie forum nakierowało mnie na: SONAX Pianka do skóry NanoPro - ale nie znajduję w Trójmieście - gdzie to kupic w poniedziałek?

Mess - masz to może u siebie? Albo coś innego, co potrafiłoby skutecznie wyczyścić białą, delikatną skórę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejabez oglądania na żywo i informacji co to jest ciężko doradzać. Z środków do skóry mam Colourlock-a i Shiny Garage, ev. Cleaner Gliptona, ale czy pomogą :dontknow: zależy z czym mamy do czynienia, skóry na pewno nie zniszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess chyba nie mam nic do stracenia, spróbowałbym coś Colourlock-a (ale zdam sie na Ciebie - potrzebuję cos najbardziej skutecznego do czyszczenia śnieżnobiałej skóry), przebarwienie jest fioletowe, przelazl i chyba sie wtarł barwnik z ubrania, nie wiem co to za cholerstwo. Wszelkie próby zmycia tego najpierw ciepłą wodą z mydłem, potem lekkim alkoholem, potem bezbarwną oliwką dla dzieci ("na tłusto") niewiele dało. Mysle, ze im dłuzej to bedzie "leżało" tym trudniej bedzie to usunąć, wiec chętnie spotkałbym sie jak najszybciej, podjadę gdzie trzeba, dzisiaj mam wolny dzień.

Na PW wysyłam moj nr telefonu.

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopniak niestety jest jak napisałeś, wychodzi na to, że barwnik siedzi już w skórze, co prawda Colourlock w wersji strong pomógł, no ale całkowicie juz sie tego tą metodą (i zapewne podobnymi środkami) nie pozbędę. Wyszło całkiem dobrze, ślady są słabo widoczne. Mess zasugerował, żeby w razie czego skontaktować się z Tobą w tym temacie jako do speca z odpowiednim doświadczeniem w rejonie, ale odpuszczam - efekt finalny jest całkiem dobry, a nie ma sensu walczyć z tym do zera, bo po kolejnej jakiejś wizycie mam spore szanse, ze znowu coś się podobnego stanie. Teraz skupiam się nad zabezpieczeniem, żeby to się już nie powtórzyło, albo przynajmniej dawało się potem łatwiej usunąć.

Nie mam w aucie skór, ale to zdarzenie skutecznie mnie od nich odstraszyło, nie mam pojęcia jak ludzie radzą sobie z jasnymi skórami w samochodach.

Mess, kopniak - dzięki za pomoc i porady.

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zarzuciłem temat w prezentacji studia - czekam na odpowiedz ;)

 

 

Odpowiedziałem ci w temacie naszym:)

Jasne że wpadajcie, lecz proszę dyskutujmy na naszym temacie o wszystkim, znając życie znowu się komuś coś nie spodoba.

 

18 lut 2015, o 23:41

 

Tak bez zaproszenia? :P chyba że na jakąś usługę? :P

Na usługę to trzeba się umówić :-] a terminy do kwietnia zajęte :ad::ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuję Artura

 

Pewnie że wpadajcie zawsze możemy się napić i jakieś warsztaty wspólnie zrobić, np. takie wekendowe

 

Panowie, więc drzwi uważam za otwarte :kox:

Jak parę słów z rana może poprawić nastrój "napić i jakieś warsztaty" :lol:

 

Arturze znasz Wasz grafik robót itd, więc może zaproponujesz jakiś termin a my sie dostosujemy. Tak chyba będzie najlepiej :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przenieść te pogawędki jednak na nasz dział.

Już piszę dlaczego.

Spotkania 3m niech będą tutaj lecz spotkania Słupskie będą w moim dziale:)

Może tak być?

Jeśli tak to naprawdę zapraszam do naszego działu i tam wszystko opiszę co i jak mamy zorganizowane.

Powiem szczerze że zależy mi też na tym żeby trochę w mym dziale się działo i żebyście odwiedzali naszą zakładkę.

A co do spotkania to już piszę co proponuje w swym temacie:)

viewtopic.php?f=191&p=550405#p550405

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema.

 

Może mi ktoś podpowie bo dawno mnie tu nie było, gdzie w Gdyni można podjechać i na spokojnie umyć auto na 2 wiadra. Nie chodzi mi o bezdotyki ale jakieś inne miejsce żeby móc spokojnie przy aucie podziałać.

 

Pozdrawiam, Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.