Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Już po spotkaniu, dzieki Panowie za szybką akcję. Podsumowanie Bathe+ hmmm dla mnie słabo jak na produkt za tą cenę, efekt w zasadzie podobny do wetcoata wiec po co przepłacać. Dam mu szasne jeszcze i zobacze jak to będzie na moim. Trochę jest jeszcze na nim wetcoata ale spróbuje przygotować auto wg szkoły; odsmole, ironx może jak starczy czasu wyglinkuję go i wtedy na taki lakier pojdzie bath. Jak wtedy będzie tak jak dziś widziałem to zamknę temat tych produktów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clio moje chce spolerowac , 2 auta naraz jak najbardziej a piwerka ... w biedrze 4 henki w puszcze po 9.99 :D:D:D:D

 

maszynke i sprzet mam , tylko samemu nie chce mi się siedzieć w garażu

 

a co do kosmetykow :

 

PONTI ma meguiarsa na elbląskiej stacjonarny sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clio moje chce spolerowac , 2 auta naraz jak najbardziej a piwerka ... w biedrze 4 henki w puszcze po 9.99 :D:D:D:D

 

maszynke i sprzet mam , tylko samemu nie chce mi się siedzieć w garażu

 

a co do kosmetykow :

 

PONTI ma meguiarsa na elbląskiej stacjonarny sklep

 

Jeżeli jutro coś będziesz robił, to z chęcią wpadnę na fajkę pokibicować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie i Panie,

Na forum jestem nowy, ale czytam czasami jak mam chwilkę. Wyczytałem że czasami chcielibyście nabyć jakieś kosmetyki profesjonalne. Tak więc informuję że w Gdańsku niedługo otwieramy kolejne studio w którym będzie można coś kupić.

http://www.snbgdansk.pl

https://www.facebook.com/spa.snb.gdansk?ref=settings

SNB jest dystrybutorem takich marek jak - Nielsen, Mac Serien, Lahega Kemi AB

Na początku nie będzie to jakiś szał ale w miarę możliwości będziemy wprowadzać nowe rzeczy a czas pokaże co będzie.

Pozdrawiam Marcin

59442ac225f5a_LogoCzarne-Kopia-Kopia.jpg.c6bc981db0067ea20cf29f8bce3aa6ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, bedzie mozna w wolnej chwili w ramach przyjazni forumowej podpatrzec na zywca na pacjentow? Moze cos porobic przy swoim autku? U nas brak takich miejsc a niestety nie kazdy ma 100m2 garaz ;(. W Łodzi wiem ze chlopaki maja dobry kontakt z SNB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Miło mi słyszeć pozytywne słowa, ale żeby nie było rozczarowań. Studio będzie nieduże, ale damy radę-:) Jak będzie coś ciekawego się działo dam znać.

Przyzwoity lokal znaleźć w Gdańsku było okrutnie ciężko, trwało to wiele tygodni, było kilka typów od 140m2 do 70m2. Lokalizacje centrum Wrzeszcza Pruszcz lublewo itd. nie będę wymieniał. Znalazłem nieduży lokal, który wygrał lokalizacją i tym że był w dobrym stanie technicznym, jest nieduży, ale robię co mogę aby był funkcjonalny. Niedługo wrzucę jakieś zdjęcia z remontu na FB.

Pozdrawiam

Marcin

59442ac26136a_love-Kopia.jpg.2b9d7ad374f4dda9f6bdf6a7ba369f8c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiekt namierzony na google maps, zapewne jeden z budynków oddalonych od drogi. Powodzenia w remoncie. Jak będzie otwarcie to z chęcią przyjedziemy :)

Jak wpadniecie z kratka dobrego piwa :D na 1/3 :-] to może razem coś zadziałamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.