Skocz do zawartości

JAK DOPRAĆ TEN FOTEL ? pomocy.


mariokazopolka

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilam auto od bardzo niechlujnego Pana. Opłaciło się - lecz co do względu wizualnego daje wiele do życzenia. Zaczynam sprzątanie od foteli - załączam fotki. Plamy są małym pikusiem ale najgorsze to jest to że ten welur jest zmechaciały. Nie wiem kompletnie od czego mam się zabrać. Czy nie zrobię dziury itp. Proszę o pomoc .

 

[ Dodano: 6 Sierpień 2012, 17:00 ]

fotelik

 

[ Dodano: 6 Sierpień 2012, 17:02 ]

fotellik 2

P8060003.JPG.534572abf31cad40316c2d64ac5f0878.JPG

P8060003.JPG.0ff5cdf1116cd7104fed2c96de78e7c9.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzyzenie, albo maszynka do ubran albo golarka meska najlepsza taka pojedyncza zyletka jak w dawnych czasach ;] ona zawsze radzi sobie dobrze z takimi sprawami poprostu te zmechacenie trzeba wygolic ale trzeba uwazac aby nie zaciac materialu ale bedzie ok przeprac jesli sa plamy i gotowe...standardy na alcantarze z niezlym przebiegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądź ostrożny

Capaz na litość boską to jest Kobieta :D

 

Tak jak pisze kanar tylko maszynka na żyletki, pożycz od dziadka, na pewno ma.

Ktoś już na forum niestety męczył się z tym problemem, będzie znacznie lepiej ale nie oczekuj ideału.

Aha tylko nie zrób dziury, jedz po powierzchni bez dużego nacisku i pamiętaj o napinaniu ręką materiału żeby jeździć po płaskim a nie pofałdowanym, tu znowu perzydała by się szkoła dziadka dot. golenia twarzy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jako że jestem kobietą i lubię mężczyzn wybaczam !! A tak na serio. 2 dni działałam bo ograniczenia czasowe były - nie ma ideału ale zawsze coś, lepiej jak było. Jechałam na żywca bez maszynki (brak dziadków:() żyletą i na 2 fotele 5 żyletek. Schodziło ładnie tylko paluszki sobie skaleczyłam :(. Dzieki za podpowiedzi :) Ciao :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można papierem ściernym, powiedzmy 500 lub coś podobnego, na youtube jest kilka filmików, ja również próbowałem na mojej alkantarze zanim wymieniłem na nową, efekt był podobny jak po golarce ;)

wymieniles na nowa tzn?

dorobiona,czy jak?

 

Oddałem fotele do tapicera i wymienił mi samą alkantare na oparciu i siedzisku. Jak się mocno przyjżeć to może nie jest jak ori, ale fotele teraz wyglądają jak nówki. Koszt za 2 fotele to 230 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.