Jump to content

Polerka Einhell BT-PO 1100E


siwyjac

Recommended Posts

Witam.

Miałem dziś w łapkach polerkę Einhell BT-PO 1100E i jestem mile zaskoczony. Maszynka lekka, poręczna z fajnym wyłącznikiem i bajeranckim wyświetlaczem regulacji obrotów (gadżet), sprawdziłem ma nawet działąjącą stabilizację obrotów. Obroty w zakresie 1000 - 3000 obr/min

Mam do Was pytanie, czy ktoś miał ją jeszcze w łapkach i może napisać parę zdań na temat pracy tą maszyną ??

Chcę kupić jakąś budżetową polerkę do typowo domowego zastosowania (UC, cleaner...) i zastanawiam się czy nie wybrać tego Einhlla ?!

 

foto jak to wygląda:

2093221_01039_BT_PO_1100_E.jpg?num=1

Link to comment
Share on other sites

ja mam co prawda kopię einhella czyli dodo juice spin doctor i wg mnie brakuje jej mocy, do cuttingu się nie nadaje, ale do reszty prac jest super bo lekka i cicha :good:

Link to comment
Share on other sites

zastanawia mnie tylko ta stabilizacja obrotów... przydusiłem maszynę z padem do szlifowania granitu na 1000 i 2000obr i nie zwolniła za bardzo, choć moim zdaniem dość mocno ją docisnąłem, ale nigdzie nie mogę znaleźć info (producent, opisy allegro, net) że ta stabilizacja rzeczywiście jest

Link to comment
Share on other sites

Miałem taka, tak jak kolega wyzej napisał do ciezkiej pracy sie nie nadaje. Ze mna kilka miesiecy wytrzymało, nastepnie wymienili na nowa, po jakims czasie elektroniczny regulator obr zaczął szwankowac. U mnie duzy :thumbdown: sa lepsze odpowiedniki :) A i nie mzoesz znalexc inf o stabiliazacji bo takowej nie ma.

Link to comment
Share on other sites

identyczna miałem w pracy, najpierw padła regulacja prędkości, a później ktoś sie mocno do niej przysadził przy polerowaniu i polerka pękła w pół...

Po prostu jedna ręką naciskał na główkę, a druga przy końcu rękojeści...

Link to comment
Share on other sites

Mam taką, da się pracować, aczkolwiek z tą stabilizacją obrotów to nie jest różowo - większy docisk i zwalnia na lakierze. Plus za wagę, regulację przyciskami i umiarkowaną głośność. Na początek w sam raz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Posiadam taką polerkę. Wypolerowałem nią parę samochodów, niestety rewelacyjna nie jest. Dość szybko się grzeje, nie ma stabilizacji. Przy mocniejszym dociśnięciu pada 150 zwalnia. Na początek może być, pod warunkiem, że nie będzie droższa niż 150PLN, więcej bym za nią nie dał. Swoją kupiłem od znajomego, który sprowadzał elektronarzędzia za 110PLN (nową).

Link to comment
Share on other sites

do typowo domowego zastosowania (UC, cleaner...)

min 1000 ją do tych zadań lekko dyskwalifikuje. Jak tylko do tego to bym kupił tą DA na "V" coś tam, którą opisuje Piotr13.

Leciutka DA, jedną ręką sobie prowadzisz...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pożyczyłem tą polerkę od brata, niestety nie działa wyświetlacz i nie znam obrotów. Z tego co widziałem na filmikach każde przyciśnięcie regulacji (+) zwiększa obroty o 100? Mógłby ktoś to potwierdzić?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.