Skocz do zawartości

Polerka Einhell BT-PO 1100E


siwyjac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem dziś w łapkach polerkę Einhell BT-PO 1100E i jestem mile zaskoczony. Maszynka lekka, poręczna z fajnym wyłącznikiem i bajeranckim wyświetlaczem regulacji obrotów (gadżet), sprawdziłem ma nawet działąjącą stabilizację obrotów. Obroty w zakresie 1000 - 3000 obr/min

Mam do Was pytanie, czy ktoś miał ją jeszcze w łapkach i może napisać parę zdań na temat pracy tą maszyną ??

Chcę kupić jakąś budżetową polerkę do typowo domowego zastosowania (UC, cleaner...) i zastanawiam się czy nie wybrać tego Einhlla ?!

 

foto jak to wygląda:

2093221_01039_BT_PO_1100_E.jpg?num=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko ta stabilizacja obrotów... przydusiłem maszynę z padem do szlifowania granitu na 1000 i 2000obr i nie zwolniła za bardzo, choć moim zdaniem dość mocno ją docisnąłem, ale nigdzie nie mogę znaleźć info (producent, opisy allegro, net) że ta stabilizacja rzeczywiście jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taka, tak jak kolega wyzej napisał do ciezkiej pracy sie nie nadaje. Ze mna kilka miesiecy wytrzymało, nastepnie wymienili na nowa, po jakims czasie elektroniczny regulator obr zaczął szwankowac. U mnie duzy :thumbdown: sa lepsze odpowiedniki :) A i nie mzoesz znalexc inf o stabiliazacji bo takowej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Posiadam taką polerkę. Wypolerowałem nią parę samochodów, niestety rewelacyjna nie jest. Dość szybko się grzeje, nie ma stabilizacji. Przy mocniejszym dociśnięciu pada 150 zwalnia. Na początek może być, pod warunkiem, że nie będzie droższa niż 150PLN, więcej bym za nią nie dał. Swoją kupiłem od znajomego, który sprowadzał elektronarzędzia za 110PLN (nową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do typowo domowego zastosowania (UC, cleaner...)

min 1000 ją do tych zadań lekko dyskwalifikuje. Jak tylko do tego to bym kupił tą DA na "V" coś tam, którą opisuje Piotr13.

Leciutka DA, jedną ręką sobie prowadzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pożyczyłem tą polerkę od brata, niestety nie działa wyświetlacz i nie znam obrotów. Z tego co widziałem na filmikach każde przyciśnięcie regulacji (+) zwiększa obroty o 100? Mógłby ktoś to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.