Skocz do zawartości

Skóra trzeszczy! - preparaty które nadadzą jej miękkości?


trybik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jasna tapicerka skórzana w moim aucie (Lancia Lybra 2002r) ma się dobrze, póki co nie ma przetarć, ostatnio została wyczyszczona pianką Colourlock, jednak chciałbym nadać jej trochę miękkości, za bardzo mi trzeszczy. Proszę podrzućcie jakieś produkty, których używacie i możecie je śmiało polecić, bo dobrze zmiękczają skórzaną tapicerkę:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Generalnie chyba nic innego dla klienta indywidualnego nie znajdziesz, przynajmniej ja nie widziałem.

 

Skóra nie trzeszczy z tego powodu że jest sucha. Problem występuje głównie wtedy gdy skóra ociera o skórę bądź inny materiał podczas ugięć jakim ją poddajesz. Przyczyną może być też kurz.

 

Sprzedajemy środki Lip zapobiegające trzeszczeniu do fabryk szyjących tapicerki dla przeróżnych marek.

 

Problem ten występuje w najtańszych i najdroższych nowych autach. Trzeszczą wszelakie połączenia materiałów: Plastik, metal, drewno, skóra, ekoskóra itp. Dla fabryk mamy całą gamę takich środków w różnych połączeniach. Białe, przeźroczyste, reagujące na promieni uv , w płynie, w kremie itp.

 

Generalnie każdy model auta ma mapę miejsc trzeszczących i na procesie produkcyjnym przeciera się te miejsca takimi środkami.

 

Artykuł: Trzeszczenie tapicerki skórzanej

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gold Class Leather Cleaner & Conditioner

 

http://www.meguiars.pl/shop/product_inf ... cts_id=305

 

Stosuję od ok 2 lat. Testowane na wielu skórach różnych maści i marek, jedne w lepszym

 

stanie inne w opłakanym wręcz.

 

Dla mnie rewelacja, 20 letnim skórom przywraca blask od użycia.

 

Super zabepziecza i konserwuje, pozostawia miły zapach a skóra staje się bardzo przyjemna w

 

dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przywracanie miękkości skóry to mam pewien sposób.Nie wiem czy do końca poprawny,ale zarówno na domowych,volvoskich i Bmwoskich perforowanych skórach dał fajny efekt.

Więc tak najpierw cleaner,potem odżywka,delikatnie nasmarować skóry oliwką dla dzieci johnsona i jeszcze raz odżywka ;)

Efekt bardzo przyjemny :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.