Skocz do zawartości

Czestochowa


syriusz76

Rekomendowane odpowiedzi

w Best Performance mają megs'a - dużo rzeczy nie ma na miejscu, sprowadzają na zamówienie

 

u moto wieczorka jest masa kosmetyków ale takie firmy jak? Megs, Nielsen, Mezerna etc, które dominuja na tym forum nie znajdziesz. Maja dużą ofertę Tutrle, Sonaxa, Nerty. Jest tez duzo tanich kosmetyków jak Plak, Moje Auto, Autoland.

 

Ceny - jak dla mnie troche wygórowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u moto wieczorka jest masa kosmetyków ale takie firmy jak? Megs, Nielsen, Mezerna etc, które dominuja na tym forum nie znajdziesz. Maja dużą ofertę Tutrle, Sonaxa, Nerty. Jest tez duzo tanich kosmetyków jak Plak, Moje Auto, Autoland.

 

kolega się lepiej czuje jak ma firmowe pudełka?? tak na szybko przyklady: nerta interior lub cartec vinyl które można tam kupić są bardzo dobrej jakości za rozsądną cenę. Natomiast Megs w stanach zalega na pułkach marketów jak u nas plak a wszyscy sie nim(megs) podniecają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem że kosmetyki które tam znajdziemy są złe bo nie raz używałem produktów np. Nerty i byłem zadowolony, ale mam swoje ulubione produkty których tam nie dostanę i to mnie "boli" że nie ma ich na półkach . Bardzo chciałbym robić tam zakupy ale kiedy po raz pierwszy pojechałem z zamiarem kupna tam wszystkich potrzebnych mi rzeczy kupiłem tylko 2 mikrofibry bo nie było glinki, apc (było już tylko gotowe do wnętrza). Zapytałem więc czy przewidują w ofercie jakieś glinki - Pan nie wiedział co to jest.

 

W gruncie rzeczy jak na Cz-wę sklep jest ok, ale dla bardziej wymagającego klienta, trochę mu brakuję.

 

Co niedzielę na giełdzie samochodowej stoją chłopaki z kosmetykami CarValet - Są ok, również korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale w Czwie powstało studio detalingowe wraz z możliwością kupna kosmetyków. Byłem tam dziś, chłopaki dopiero zaczynaja swoją działalność i jeszcze nie maja na miejscu kosmetyków, ale po rozmowie z jednym z właścicieli dowiedziałem się że współpracują z znanym tutaj MX Nowicki.

 

www.autokosmetyka.czest.pl

 

Zapowiada sie bardzo ciekawie. W ofercie ma być m.in. Zymol, Chemical Guys, Swissvax, Collinite etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale w Czwie powstało studio detalingowe wraz z możliwością kupna kosmetyków. Byłem tam dziś, chłopaki dopiero zaczynaja swoją działalność i jeszcze nie maja na miejscu kosmetyków, ale po rozmowie z jednym z właścicieli dowiedziałem się że współpracują z znanym tutaj MX Nowicki.

 

www.autokosmetyka.czest.pl

 

Zapowiada sie bardzo ciekawie. W ofercie ma być m.in. Zymol, Chemical Guys, Swissvax, Collinite etc.

 

Widziałem ich usługę kiedyś w serwisie ala grupon :)

Może więcej czyściutkich aut po Cz-wie będzie jeździło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.