Skocz do zawartości

Test Microfiber Madness Waverider


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

TEST SPONSOROWANY PRZEZ

 

 

all4auto.jpg

 

 

Otrzymałem od Wojtka mikrofibrę firmy Madness o nazwie: Microfiber Madness „Waverider“ o wymiarach 100x60cm.

 

 

Zapakowana oczywiście w zamykany woreczek z ulotką, jak wszystkie MF firmy Madness:

 

img0352fc.jpg

 

 

Opis producenta:

 

31950295.jpg

 

Pierwsze wrażenia:

- w ogóle co innego jak fluffy itp

- "płaski" - dziwne uczucie w pierwszej chwili

- delikatny ale wiadomo nie tak jak "pluszaki"

- dość cienki

- przeciwieństwo do wszystkich "osuszaczy"

 

Pierwsze użycie:

Sceptycznie podchodziłem do tego ręcznika pomimo sentymentu do firmy Microfiber Madness ale mając na co dzień 2 szt fluffy oraz inne pluszaki nie dopuszczałem myśli do siebie że ten płaski/niby szorstki/ cienki ręczniczek coś tam zdziała :?

Pierwsze użycie szok :shock: co mnie najbardziej uwiodło ZERO SMUG!! Nie ważne czy suchy czy mokry zbiera idealnie czego nie można powiedzieć o innych ręcznikach typu "fluffy" :shock: :shock: 8-) Kolejne mycia potwierdzają tylko właściwości tego ręcznika :-] :-] :-]

 

Dziś myjąc dwa autka pierwsze BMW serii 3 ręcznik osuszył bez problemu ale największym zaskoczeniem było suszenie od razu drugiego autka Twingo RS Tfelka bez suszenia/wyżymania/ itp co uchwyciłem na poniższych filmach :P

 

 

 

 

 

:-] :-] :-] :-] :-]

 

Na chwilę obecną jest to mój NR1 i nie będę szukał nic innego :good: Tani nie jest ale jest wart każdego grosika :good:

 

Z powodu braku czasu nie zdążyłem porównać wchłaniania/puszystości/itp ręcznika z innymi znanymi ale na pewno będzie update na dniach.

 

Jeszcze raz przepraszam za opóźnienie :oops:

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak dla mnie to malo wody na tym aucie :P ja bym go sprawdzil raczej na aucie bez wosku gdzie nie sa kropelki a tafla wody i wtedy bylo by widac jak sie sprawdza.

 

będzie test wchłaniania wody a test jest dla użytkowników KA których auta nie są w taflach wody :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaa a potem będziecie świecić na spotach :D :D ja tam nie dotykam już tego lakieru niczym oprócz rękawicy car pro i ręcznika przy polerowaniu wosku raz na 2 miesiące :-]

 

Oj kamil po co woskować .. też porysujesz lakier... Ręcznik jak na waflowy jest bardzo mięciutki.. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co ten ręcznik zostawiłby na moim lakierze

 

Dokładnie to samo pomyślałem, nie miałbym odwagi tak wycierać nawet swoim mega miekkim CG mamutem. Ogólnie film z mojego mycia i suszenia można by zatytułować "człowiek który bał się obudzić auto" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo pomyślałem, nie miałbym odwagi tak wycierać nawet swoim mega miekkim CG mamutem. Ogólnie film z mojego mycia i suszenia można by zatytułować "człowiek który bał się obudzić auto" :)

_________________

 

No nie wiem, nie wydaje się że zrobi biedę :? Autko moje jaki i Twingo jest po korekcie i nie zauważyłem w obu przypadkach nic niepokojącego :dontknow: Za tydzień będę nakładał ponownie wosk to dokładnie obadam.

 

Przy dobrze umytym i zabezpieczonym aucie nie widzę żadnego ryzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie wydaje się że zrobi biedę :? Autko moje jaki i Twingo jest po korekcie i nie zauważyłem w obu przypadkach nic niepokojącego :dontknow: Za tydzień będę nakładał ponownie wosk to dokładnie obadam.

 

Przy dobrze umytym i zabezpieczonym aucie nie widzę żadnego ryzyka ;)

 

Ja uważam że megsa czy sonusa ręcznik waflowy jest mniej delikatna niż ten ręcznik.. i powiem że to będzie następny zakup..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też używam wafla bo jest świetny, ale nie do wycierania tylko do przykładania punktowo, zabierze to może 2min więcej czasu, za to człowiek śpi spokojnie :D

 

Wiedziałem że ten temat będzie poruszony jako pierwszy :mrgreen: pierwsze testy były z przykładaniem ale widząc że nic z lakierem się nie dzieje od "przeciągania" tak też zostało przedstawione w teście.

 

 

Panowie już ja widzę te super wychuchane autka myte pianą PH 6,85000, płukane pod ciśnieniem 180,52bar z wodą zdemineralizowaną , rękawicą z puchu mamuta na szamponie neutralnym dla środowiska, suszone powietrzem filtrowanym podwójnie i przecierane QD o zawartości 120% karnauby z MF o gramaturze 100000000g/m2 :lol::lol::lol:8-)

 

 

A krasnoludki mieszkają w lesie :D:D:D:D:D:mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, aż tak to może nie, ale fakt że staram się w jak największym stopniu minimalizować powstawanie rys to fakt ;) To że lakier potrafi się rysować pod samą fibrą to nie żadna fantastyka, w każdym razie jeśli tak jak napisałeś Twingo przeciąganie nic nie robi to tylko pozazdrościć.

Zastanawiałem się żeby spróbować wafla i jeśli będę kupował to właśnie Microfiber Madness, mam ich inne ścierki włącznie z Dry Me Crazy i uważam, że jakość jestnaprawdę super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że ten temat będzie poruszony jako pierwszy pierwsze testy były z przykładaniem ale widząc że nic z lakierem się nie dzieje od "przeciągania" tak też zostało przedstawione w teście.

 

 

Panowie już ja widzę te super wychuchane autka myte pianą PH 6,85000, płukane pod ciśnieniem 180,52bar z wodą zdemineralizowaną , rękawicą z puchu mamuta na szamponie neutralnym dla środowiska, suszone powietrzem filtrowanym podwójnie i przecierane QD o zawartości 120% karnauby z MF o gramaturze 100000000g/m2

 

 

A krasnoludki mieszkają w lesie

dzinkins, :good:

Noo bardzo pozytywnie zaskoczony jest, na filmikach wygląda super. Musze spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.