Skocz do zawartości

Mazda 6 "Syzyfowe prace"


herusek14

Rekomendowane odpowiedzi

herusek14 GOOD JOB

1. Użyłeś chyba najlepszych produktów do skór na Naszym rynku. Jak je oceniasz?

2. Dziwię się właścicielowi, biorąc mazdę w leasing mamy go wyższego o 20-30% od innych marek np. ford, vw etc. No chyba, że auto nie jest kredytowane, albo właściciela tak urzekł wygląd, że cena przestała mieć znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adr_ad Auto jest za gotówkę :)

Tak jak napisałeś o AVELU SAPHIR itd..pracuje się przyjemnie.. efekty jeszcze lepsze :good:

Szczerze to nieraz widywałem gorsze widoki w tym aucie więc nic pod relacje :P

Taki codzienny widok.. On nie ma czasu na sprzątanie :mrgreen:

 

 

Boski Tak to właśnie wygląda w jego przypadku.. :good: zapierd...jak wół.. ale dzięki temu żyje w dostatku mimo młodego wieku...coś kosztem czegoś. Jak każdy z nas mamy piorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie podniecajcie się tak tym syfem, jeżeli spędzasz 3/4 dnia w aucie to nie ma co się dziwić, moje auto służobwe wygląda dokładnie tak samo z tym że ja nie palę wogóle i sprzątam raz na 2 tyg. Tak to jest jak się żyje w aucie. Póki nie spróbujecie to się nie przekonacie. Po 8-10 godzinach jazdy wracając do domu nie ma się siły by jeszcze tam sprzątac. KOmentarze o wiperzu i innych to już przesada, na prawdę polecam pracować w aucie 10 godz - zobaczymy jak bedzie

Praca wykonana przy aucie to kawał dobrej roboty , wiem bo sam robie to co jakiś czas i czasem wydaje mi się że mógbym wymi okruchami wykarmic całe zoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boski, ja w swoim służbaku też spędzam dużo czasu. Każdy śmieć który mam wyrzucić, czy to butelka właśnie opróżniona, czy puszka po napoju ląduję od razu do reklamówki a po trasie z reklamówką leci do kosza. Nic się nie przewraca w samochodzie.

 

ale podzielam:

 

KOmentarze o wiperzu i innych to już przesada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty... Ja rozumiem spędzać dużo czasu w samochodzie - jeść i pić w nim... Ale nie rozumiem dlaczego taki ktoś nie ma np. dużej reklamówki, gdzie wrzuca wszystkie śmieci, puszki, a po całym dniu wyrzuca wszystko do kosza. Dzięki temu zaoszczędzasz sobie czas na późniejszym sprzątaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.