Skocz do zawartości

4cleaner Black


damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym Wam przedstawić moje spostrzeżenia odnośnie produktu 4cleaner Black.

 

P1000103.jpg

 

Preparat do nabłyszczania i pielęgnacji opon i innych elementów gumowych. Może być również stosowany do zderzaków nielakierowanych i innych elementów z tworzyw sztucznych wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Preparat nadaje powierzchniom wysoki połysk, ożywia i pogłębia kolor czyszczonych elementów. Produkt zapobiega starzeniu się i pękaniu gumy.

 

Konsystencja rzadka, ale jak zamoczymy palca to możemy się przekonać, że produkt jest tłustawy, co ułatwia aplikację. Zapach chyba chemiczny, ale nie wykluczam, że to miał być leśny. :dontknow: Wydajność gorsza od żelów czy bardziej gęstych produktów, ale cena produktu atrakcyjna i może być dobrą alternatywą dla osób, które lubią nakładać pędzelkiem. Black jest w butelce z miękkiego plastiku z korkiem, więc łatwo możemy nasączyć aplikator lub wlać do kubka z którego będziemy nakładać pędzelkiem.

 

Chciałem pokazać Wam jak odżywia oponę, ale się nie dało. Produkt pierwszy raz nałożyłem 9 dni temu, w czasie mycia autem opony umyłem początkowo przy myciu alusów płynem do mycia felg, później wodą z szamponem, która została po myciu i na końcu APC Nielsen-a 1:10. Jednak opona została czarna:

 

IMG_0154.jpg

 

A tak wygląda po aplikacji za pomocą aplikatora:

 

IMG_0159.jpg

 

IMG_0162.jpg

 

Przy aplikacji opona lubi wciągać produkt, więc dobrze powtórzyć proces jeszcze raz, żeby było równo nałożone. Wydaje mi się, że daje ładniejsze wykończenie od Nielsen Brilliance, ale nie mam go teraz, żeby porównać bezpośrednio produkty, nawet chyba bardziej podoba mi się od Endurance :-] Trwałość bardzo dobra, na pewno kiedyś porównam z Megsem i poinformuję Was o tym ;) Jak dla mnie produkt godny uwagi :good:

 

Dzięki 4cleaner.eu za możliwość wypróbowania produktu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.