Skocz do zawartości

Salon autodetailingu


Gość skafanderek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niestety nie starcza mi czasu na samodzielne zajęcie się moim samochodem, chcę skorzystać z oferty coraz bardziej popularnych salonów. Interesuje mnie jednak jakość tych usług np. sieci S PLUS znalazłem też w swojej okolicy (Warszawa) inną firmę premiumcarcare.pl ewentualnie niedaleko http://premiumcarcare.pl/. Do S PLUS przekonuje mnie, że jako jedyni oferują naprawy szyb (a to akurat też potrzebuję) no i mają dobrą lokalizację.... chociaż przypuszczam, że te dwie indywidualne firmy mogą oferować lepszą jakość... Zależy mi na porządnym doczyszczeniu i zabezpieczeniu samochodu (VECTRA B) z uwzględnieniem możliwości finansowych. Jakie są Wasze opinie, z góry dzięki za pomoc i sugestie.

 

Aha sam się za to nie zabiorę brak czasu, trochę warunków, ale też i nie przepadam za zabawą w pielęgnację, wolę to zlecić komuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę chcesz zadbać o swoje auto i lubisz jeździć perfekcyjnie dopieszczonym, a poza tym nie szkoda Ci na to niemałych pieniędzy, powiem jedno- http://www.car-spa.pl/

 

Tam możesz być pewien, że będziesz miał samochód zrobiony dosłownie na maksymalny błysk. Jeśli choć trochę się orientujesz wśród marek kosmetyków samochodowych z pewnością coś Ci da do myślenia to, że używają jako środków do pielęgnacji zymola :-]

 

http://premiumcarcare.pl/ - jakoś mnie do siebie nie przekonują, strona ładna, ale nawet nie mają za dużo zdjęć w galerii.

 

Co prawda nie jestem z Wawy, więc nie wskażę Ci innych salonów profesjonalnego detailingu, w ogóle dużo ich jest?

Czy Swissvax też wykonuje takie usługi?

http://swissvax.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, car-spa wygląda naprawdę nieźle, ale boję się że to przekroczy możliwości mojego budżetu.. no ale spróbuje sie dowiedzieć, ile u nich ta przyjemność będzie kosztować... a jeszcze co sądzicie o o tej sieciówce S PLUS? To tak na wypadek gdyby jednak cena mnie przeraziła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jesli jestes z Warszawy, to umow sie, podjedz porozmawiaj z wlascicielami i wtedy sie zdecydujesz. Kolega SM napisal troche pochopna opinie wedlug mnie. Ja nie polece ci nikogo bo znam osobiscie wlascicieli tych dwoch firm i nie chce sie wdawac w lobbing. Umow sie na spotkanie, podjedz autem i zdecyduj sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jesli jestes z Warszawy, to umow sie, podjedz prozmawiaj z wlascielami i wtedy sie zdecydujesz. Kolega SM napisal troche pochopna opinie wedlug mnie. Ja nie polece ci nikogo bo znam osobiscie wlascicieli tych dwoch firm i nie chce sie wdawac w lobbing. Umow sie na spotkanie, pdjedz autem i zdecyduj sam.

 

Czy to opinia? Raczej wymieniałem punkty, które się tym zajmują, choć masz racje, że ująłem to zbyt ogólnikowo, poza tym nie byłem nigdy w takim salonie, bo nie mam możliwości, ale myślę, że wiem, co potrafią :)

 

Wygląda na to, że skafanderek będzie sugerował się budżetem, bo nie jest to tania inwestycja, a poza tym skoro jest laikiem w detailingu to chyba nie zda egzaminu taka rozmowa. Nie sądzę, że pojedzie tam i tam, bo używany jest bardziej konkretny wosk. On po prostu nie będzie widział różnicy, bo często są one minimalne. Musiałby się w to naprawdę zagłebić, choć zawsze warto podjechać, nic na tym nie stracisz, a może się czegoś dowiesz.

 

Mimo wszystko uważam, że naprawdę dobrę firmy detailingowe używające produktów z najwyższej półki są porównywalne dla tych, którzy się na tym znają, a dla innych będą takie same, zwłaszcza dla osoby, która pierwszy raz tak wypucuje sobie auto :P

Najważniejsze to pielęgnacja po, aby podtrzymywać efekt, bo co z tego, że zapłacisz full kasy i na tym poprzestaniesz? Czar "show car" szybko pryśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.