Skocz do zawartości

4cleaner Cockpit Fresh


damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiejszy test jest sponsorowany dużej części przez 4cleaner.eu

 

4cleaner Cockpit Fresh

 

IMG_0116.jpg

 

Opis producenta:

Emulsja do czyszczenia i nabłyszczania deski rozdzielczej i innych powierzchni z tworzyw sztucznych wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Preparat czyści, odświeża, nadaje połysk tworzywom. Ożywia i pogłębia kolor czyszczonych elementów. Preparat mocno perfumowany, dostępny w trzech wariantach zapachowych: gumy do żucia – słodki, owocowy zapach, zapach pomarańczy, zapach morski.

 

Pozostawia uczucie świeżości. Preparat antystatyczny.

 

Środek w miękkiej butelce z korkiem. Zapach gumy balonowej, jak dla mnie to jest bardzo ładny, że można wąchać przed snem. :D Konsystencja rzadka. To czas na test na plastkich wcześniej wyczyszczonych 4cleaner Multi Cleaner.

 

P1000021.jpg

 

P1000022.jpg

 

Mleczko nakładałem bawełnianym aplikatorem:

P1000025.jpg

 

Takie wykończenie daje produkt, prawa po, lewa przed:

 

P1000026.jpg

 

P1000027.jpg

 

P1000028.jpg

 

P1000029.jpg

 

P1000030.jpg

 

P1000031.jpg

 

Teraz boczek drzwiowy:

 

P1000023.jpg

 

prawa po, lewa przed:

 

P1000033.jpg

 

P1000035.jpg

 

P1000037.jpg

 

P1000038.jpg

 

i kolejne drzwi:

 

P1000039.jpg

 

i efekt:

 

P1000043.jpg

 

P1000045.jpg

 

P1000046.jpg

 

P1000048.jpg

 

A tak nabłyszczyło kierownice:

 

P1000058.jpg

 

Jak dla mnie plastki błyszczą się za mocno po użyciu Cockpit Fresh, więc produkt dla tych, którzy lubią takie wykończenie. Środek jest wydajny, więc taka butelka starczy na długi czas. Zapach jak dla mnie genialny, czuć prawdziwą gumą balonową ;) Jak na środek niskobudżetowy to jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie plastki błyszczą się za mocno po użyciu Cockpit Fresh, więc produkt dla tych, którzy lubią takie wykończenie. Środek jest wydajny, więc taka butelka starczy na długi czas. Zapach jak dla mnie genialny, czuć prawdziwą gumą balonową ;) Jak na środek niskobudżetowy to jest ok :good:

 

Z tego co wiem, klienci rozcieńczają produkt, już tak się nie błyszczy, a zapach i tak się utrzymuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.