Skocz do zawartości

4cleaner Multi Cleaner


damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sponsorem mojego testu jest w dużej części firma 4cleaner.eu

 

Multi Cleaner 1L- Uniwersalny Płyn Czyszczący

 

IMG_0108.jpg

 

Opis producenta:

Preparat znajdujący szerokie zastosowanie. Polecany do czyszczenia elementów z tworzyw sztucznych w samochodzie, domu i biurze. Nadaje się również w domu do mycia mebli kuchennych i podłóg. Usuwa kurz, brud, tłuste plamy, zażółcenia po nikotynie. Preparat można użyć również do mycia karoserii. Preparat delikatnie perfumowany, pozostawia uczucie świeżości.

 

Produkt jest gotowy do użycia w dość solidnej butelce wraz ze spryskiwaczem. Zapach jak dla mnie chemiczny, niezbyt intesywny, czasami duszący, ale mniej niż w przypadku APC Nielsen 1:10. Zapachu perfumowanego nie wyczuwam... Przejdzmy do działania produkty:

 

Pierwszym obiektem testu była deska rozdzielcza dość dawno nie czyszczona i w dodatku przez tydzień czasu narażona na kurzenie w ASO. Z produktem używałem pędzelka i MF:

 

IMG_0112.jpg

 

P1000003.jpg

 

P1000004.jpg

 

P1000005.jpg

 

P1000006.jpg

 

Średnio widać na zdjęciach, ale było co czyścić :P I można zobaczyć działanie po jednym przejeździe MF :-]

 

P1000018.jpg

 

więc jak widać byładosć brudna.. Deska po wyczyczenia tak się prezentowała.

 

P1000020.jpg

 

Według mnie produkt bardzo dobrze sprawdza się do regularnego czyszczenia plastików w środku i w tym celu będę go używał, zamiast dodatkowo rozrabiać APC, bo przeważnie mam 1:10, a do wnętrza przeważnie używałem 1:30. Taka butelka 1litrowa starczy na długi czas, więc koszt czyszczenia jest nieduży.

 

Kolejny obiektem testów były brudne pedały:

 

P1000061.jpg

 

Spryskałem środkiem:

 

P1000063.jpg

 

następnie pędzelek w ruch:

 

P1000065.jpg

 

P1000066.jpg

 

i chwila, żeby produkt jeszcze podziałał na czyszczonej powierzchni:

 

P1000068.jpg

 

P1000070.jpg

 

P1000072.jpg

 

a tak wyglądało po przetarciu MF:

 

P1000073.jpg

 

P1000076.jpg

 

P1000077.jpg

 

Jak widać tym razem produkt również poradził sobie.

 

Dodatkowo tak rozpuszczał brud w kratkach nawiewów w Tico:

 

P1000082.jpg

 

P1000083.jpg

 

P1000084.jpg

 

Multi Cleaner nie zastąpi normalnego APC, którego można używać w stężeniu dobranym do danej potrzeby, ale do regularnego czyszczenia sprawdzi się jak najbardziej. Nie jest tak duszący jak normalne APC, co jest zaletą jak używamy w zamkniętym pomieszczeniu. Szkoda, że nie ma przyjemniejszego zapachu dla nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi Cleaner nie zastąpi normalnego APC, którego można używać w stężeniu dobranym do danej potrzeby, ale do regularnego czyszczenia sprawdzi się jak najbardziej.

 

W ofercie znajduje się również koncentrat, który można rozcieńczać do woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj użyłem preparatu do zrobienia porządku pod maską:

 

IMG_0123.jpg

 

IMG_0119.jpg

 

IMG_0120.jpg

 

IMG_0121.jpg

 

IMG_0122.jpg

 

Spryskałem, a następnie w ruch pędzel i szczotka. Tak wyglądało po spłukaniu wodą z opryskiwacza ciśnieniowego:

 

IMG_0124.jpg

 

IMG_0125.jpg

 

IMG_0126.jpg

 

IMG_0127.jpg

 

A tak jak już wyschło:

 

IMG_0136.jpg

 

IMG_0137.jpg

 

IMG_0138.jpg

 

IMG_0139.jpg

 

IMG_0140.jpg

 

IMG_0141.jpg

 

IMG_0142.jpg

 

Jak widać również nadaje się, żeby odświeżyć plastiki pod maską. Widać miejscami niedociągnięcia, ale są one spowodowane z mojej winy, a nie preparatu, poprostu było robione na szybko, żeby nie straszył jak wcześniej. Preparat oceniam pozytywnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.