Jump to content

Temperatura na zewnątrz, a praca ze ściernym compoundem


Recommended Posts

  • Administrator

Czy są jakieś ograniczenia w skuteczności działania środków ściernych związane z temp,jak to ma miejsce w wypadku wosków ? Konkretnie chodzi o Ultimate Compound.

Link to comment
Share on other sites

o ile sam środek nie jest lodem to nie :)

maszyną zawsze można rozgrzać lakier jednocześnie pracując nim. W przypadku obróbki ręcznej też nie powinno być problemów, bo akurat biorąc pod uwagę ten środek pracujemy ścierniwem w nim zawartym.

Link to comment
Share on other sites

Witam:)Musze się podzielić własnymi doświadczeniami w tym temacie:)Dokładnie dzisiaj Używałem UC w celu pozbycia sie lekkich podłużnych rysek które zaserwował mi świerk rosnący u moich rodziców:)Na zewnątrz może było jakieś 4 stopnie a cala robotę wykonałem żółtym padem z megsa.Ryski pięknie zniknęły i nie musiałem się wiele natrudzić,dokładnie jakieś 4 min.:) Następnie warstwa coli 476 i wszystko gra:)Dlatego uważam ze nie ma znaczenia temperatura na właściwości UC byleby nie była ujemna:):)Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.