Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Cf60kMFZQ4Y

:lol::lol::lol:

To też jest dobre: http://kontakt24.tvn.pl/temat,nie-obslu ... goryId=496

I jak zwykle media robią z igły widły, hotel własność prywatna i własne zasady na które klient się zgadza lub nie, nie musi przecież korzystać z usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas słyszę: NIE KOCHASZ MNIE!! Widzisz tylko swój czubek nosa i swoje zabawki. Kiedy ostatni raz dostałam kwiaty?? kiedy ostatni raz wyszliśmy ???.... K....a jeszcze dziś dostała okresu :x

 

P.S. wiecie czemu kobieta ma okres??

 

Odpowiem: To jest kara za to, że przez prawie cały miesiąc nie mają dla nas szacunku. Po prostu, ten na górze pokarał je "tymi dniami" i im bardziej krzyczą tym bardziej je boli :mrgreen: Ja dziś śpie w samochodzie i nie pokazuje się przez tydzień w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek, widocznie troche racji ma skoro tak mowi hehe

 

... ale jak jakiś czas temu mój sampler RG 55 użyła jako błyszczyk to nic jej nie powiedziałem, tylko przytuliłem i dałem buziaka w policzek mówiąc słodkie "pierdoły"

 

W zeszły weekend była ze mną na działce, na grzybach bo bardzo lubi zbierać grzyby

 

ech... jak co miesiąc dobrze, że mam kombi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arekr6, ciesz się że masz na kogo narzekać bo nie każdy ma :P

mihnova, bylo, mnie to wcale nie dziwi, auta w USA są projektowane tak aby byly duże i odpychały się do przodu, zawieszeniem, jakością czy wykończeniem nikt się nie interesuje.

Tam są wyłącznie proste drogi wiec raczej nikomu na zakrecie nie strzeli opona stąd nikt tego nie uwzględniał przy projektowaniu.

 

Zeby nie było OT wrzucam coś potwornie smiesznego, narrator rozwala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są wyłącznie proste drogi wiec raczej nikomu na zakrecie nie strzeli opona stąd nikt tego nie uwzględniał przy projektowaniu.

 

Ale ten test ma na celu zbadanie zdolności samochodu do bezpiecznego wyminięcia przeszkody, która nagle pojawia się na drodze.

 

Nawet gdyby Twoja teoria o "wyłącznie prostych drogach w USA" była prawdziwa to ten samochód nie jest oferowany tylko na rynku amerykańskim, dlatego powinni jednak to uwzględnić przy projektowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arekr6, ciesz się że masz na kogo narzekać bo nie każdy ma

 

 

Fakt poza kilkoma dniami w miesiącu jest cudowna a jak się na mnie wkurza to tak słodko rusza noskiem, że ..... echm :)

 

nic zrobie jej tulipana z papieru i może jej przejdzie i pójde spać do łóżka a nie do Combi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas słyszę: NIE KOCHASZ MNIE!! Widzisz tylko swój czubek nosa i swoje zabawki. Kiedy ostatni raz dostałam kwiaty?? kiedy ostatni raz wyszliśmy ???.

 

hehe normalnie jak bym to słyszał.. hehe no Chłopaki standard dlatego , trzeba też trochę czasu poświęcać naszym kobietą . ;)

A najlepszy tekst dla mnie jest taki ,, a co wy robicie na tym spocie przez te ponad 6 godz, przecież tyle sie nie na gadać o Kosmetykach :lol: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm szczególnie w tym temacie :lol: okresy, rozstania, zaręczyny, awantury i autorami postów jakoś tak całkiem przez przypadek są mężczyźni ;)

 

Wiola wiesz co nagram ci co się dzieje u mnie w pokoju to można osiwieć.. rozmawiam z kontrahentem

PanX "... a co u Pana tak głośno w pokoju "

ja ".... wie Pan koleżanki rozmawiają"

Pan X " a co Pan jest na bazarze bo ja Pana nie słyszę "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek, to tak jak u mnie :) Jak dzwoni do mnie dziewczyna, to się pyta co się stało :) a to moje ulubione koleżanki z pracy (dwie) rozmawiają ;) Ale są bardzo w porządku, naprawdę. Tylko głośno gadają między sobą :D

I to samo mnie pytała, co ja tam robię na tym spocie. O czym my tam gadamy tyle czasu? Bo na pewno nie o kosmetykach/samochodach, przecież tyle się nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.