Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim trzeba byc idiota zeby oddawac psa...

 

no ciekawe co zrobiłbyś gdybyś miał 12 szczeniaków :D

 

No właśnie! Szukam psa dla siebie... Z woj. mazowieckiego ma ktoś takiego zwierzaka na wydanie?? :)

 

odwiedź lokalne schronisko i przygarnij jakiegoś psiaka, będzie Ci wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Artykuł :lol:

 

Są młodzi, nie piją alkoholu, nie palą papierosów. Na raka gardła i jamy ustnej coraz częściej chorują ludzie, którzy podczas seksu oralnego zarazili się wirusem HPV.

 

a dalej

 

- To był szok: w najgorszym scenariuszu nie przewidziałam, że mogę zachorować na raka języka. Dobrze się odżywiam, uprawiam sport, nigdy nie wzięłam do ust papierosa - opowiada "Gazecie" 30-latka, która trafiła na oddział chirurgii onkologicznej głowy i szyi w Wielkopolskim Centrum Onkologii.

 

więcej: http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36037, ... lucji.html

 

 

niezła ta trzydziestolatka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, No wiesz w serii to on może dokręca się do 5 z hakiem. A teraz po ustawieniu do 8 doskakuje a jak altek nie podłączony był to po zamknięciu obrotka jeszcze nie chciał odcinać.

A wałek rozrządu ma seryjne wymiary krzywek :P:mrgreen:

Co by się działo jak by można było większe krzywki dać i tłoki podebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie zrobić drugi silnik tak na wszelki wypadek. :mrgreen::dontknow:

Zdarzało się tak że kolega podczas kwalifikacji wjechał mi w silnik dokładnie w koło pasowe i rozrząd rozwaliło małe koło rozrządu się zmieliło łańcuch pękł. Ale na finały wyjechałem i jeszcze sensowne miejsce zająłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.