Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zajonc, ta firma to jakaś parodia Detailingu :) (wnoszę nie tylko po tym filmiku)

 

http://www.youtube.com/watch?v=VctrzOWjq8I&

 

 

:D:D:D

 

 

1) południowej i środkowej Brazylii

2) nie tylko Brazylii

3) co za idiota używa bezwodnego mycia - chyba, żeby było co poddawać później korekcie. i ludzie w to wierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem.

Ba, sam doświadczyłem na swoim aucie zarówno mycia bezwodnego jak i mycia parowego - wielokrotnie. Efekt? Za każdym razem porysowany lakier albo niedomyte auto.

 

Tak jak napisał gdzieś w temacie kanar - "są lakiery na których takie mycie nie zrobi żadnego wrażenia a są takie na których zrobi ostrą rzeźnię" oraz "technika mycia "waterless" to nie jest coś dla ortodoksyjnych detailerów ale jak wiadomo każdy produkt ma swojego klienta".

 

Z moich dświadczeń i wiedzy (byłem bliski uruchomienia myjni parowej) obie metody na dłuższą metę przeczą wszystkim prawom detailingu. Tym bardziej dziwi mnie, że szanowny pan na filmie powyżej "grzeszy" oferując coś takiego klientom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.