Jump to content

kłopot z wypranymi siedzeniami


dominik847

Recommended Posts

Witam

Mam taka sprawę posiadam w e90 z materiałową beżową tapicerkę i postanowiłem ją wyprać niby plamy zeszły po praniu ale widzę spodnie ( jeansy ) farbują mi siedzenia.

Zwracam się z pytam czy produkt np. 303 FABRIC GUARD jest w stanie zaimpregnować tak żeby nie przyjmowały siedzenia brudu ?

Link to comment
Share on other sites

OK 303 FABRIC GUARD zamówiony tylko może teraz doradzicie czym je do czystego doprać nie posiadając odkurzacza do prania

 

Ciezka sprawa bez odkurzacza, kazda chemia i brud bedzie wplywac negatywnie na dzialanie impregnatu. Mamy srodek usuwajacy bakterie i enzymy ktorego nie trzeba niczym odciagac bo nic po sobienie zostawia, ale nie ma go jeszcze w sprzedazy. Druga sprawa to to ze nie wszytsko (brud) z nim odparuje.

Link to comment
Share on other sites

Bez prania ciśnieniowego sie raczej nie obejdzie,następnie zabezbieczyć materiał odpowiednią markową chemią do tego przeznaczoną i tak systematycznie pranie+konserwacja (takie walory jesnej tapicerki i alcantary)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.