Jump to content

Jaki preparat do kierownicy skórzanej

leszcz
 Share

Recommended Posts

Też podpinam się pod pytanie ;)

leszcz, a dotychczasowy środek jak oceniasz ? dlaczego chcesz zmieniać? - nie sprawdza się?

JA go mam i nie używałem i pytanie dotyczy tego czy się nada a jak nie to co użyć ?

Witajcie .

Chciałbym odświeżyć, zakonserwować i zadbać troszkę kierownice w swoim mondku i nie wiem jaki preparat zastosować ?

Mam taki : http://www.armorall.com/products/view_p ... oduct_id=2

ale czy się nada ?

Poszukuję porady :)

pozdr Leszcz

Ja stosuje preparat dwu składnikowy czyli do czyszczenia

Autoglym Leather Cleaner

a do konserwacji

Autoglym Leather Care Balm

niestety nie posiadam zdjęć przed i po dla tego przy najbliższym czyszczeniu kierownicy zrobię fotki to podeśle.

Ja sobie chwale kierownica nie klei się do rąk

Z drugiej strony jak posiadasz ten preparat i stosowałeś są jakieś skutki uboczne ;) no nie wiem źle pachnie albo masz po tym brudne ręce ;)

• 1 month later...
niestety nie posiadam zdjęć przed i po dla tego przy najbliższym czyszczeniu kierownicy zrobię fotki to podeśle.

Ja posiadam ( oczywiście jeśli mogę takie zdjęcia wstawić )

DSC07463-1.jpg

DSC07016.jpg

Ostatnio zacząłem używać Autoglym Leather Care Balm na kierownice obszyte ( wiadomo skóra naturalna, sucha ) zanim oddam klientom. Po przeciągnięciu kierownica od razu nabiera żywego koloru, takiego półmatu, nie klei się do rąk . Mleczko ładnie pachnie i jest mega wydajne.