Skocz do zawartości

Autofinesse Spritz vs Meguiars Natural Shine


leszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś postanowiłem przetestować dwa produkty do wewnętrznych plastików AF Spritz oraz Meguiars Natural Shine Protectant:)

Pacjent boczek od Forda Mondeo MK4 rocznik 2007 wzwyż.(zmieniłem na nowe oryginalne sztuki z zasłonkami-roletami a te boczki walają sie po piwnicy)

 

Spritz:

Zapach - gumy do żucia takie kulki ale zapach mnie denerwuje zbyt intensywny.)

Konsystencja - wodnista

Kolor - bezbarwny lub może lekko wpadający róż ciężko stwierdzić

 

 

Meguiars Natural Shine.

Zapach hmm nie wiem ale bardzo miły

Konsystencja - mleczko (bardzo wydajne)

Kolor - biały

 

74f3e5e18f62fed9med.jpg

 

Aplikacja AF i przetarcie microfibrą:

b0c4c505600ea46emed.jpg

 

Aplikacja Meguiars Natural Shine :

5beaece89e8b19f6med.jpg

 

Efekt :

 

f17ff7f487af39e0med.jpg

154ff399d2aa8aacmed.jpg

62f2e8b3a5bd14f1med.jpg

 

Jak dla mnie na całej linii wygrywa Meguiars Natural Shine Protectant .

Megs daje wygląd praktycznie nowego plastiku bez zbędnego połysku.Wszystko wygląda jak nowe i nie świeci się jak ..psu jajca :lol: .Naprawdę bardzo łdnie odświeża.

Jeśli chodzio AF no cóż nie zauważyłem różnicy między zwykłym przetarciem zwilżoną wodą mikrofibrą a tym środkiem :!: .

 

Uważam że Meg's Natural Shine Protectant to strzał w dziesiątkę .

 

Następnym razem przedstawie wyniki Nielsen S-A-S vs Meguiars Engine Dressing na drugim boczku(mam już wymontowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jak dla mnie na całej linii wygrywa Meguiars Natural Shine Protectant .

Megs daje wygląd praktycznie nowego plastiku bez zbędnego połysku.Wszystko wygląda jak nowe i nie świeci się jak ..psu jajca .Naprawdę bardzo łdnie odświeża.

Jeśli chodzio AF no cóż nie zauważyłem różnicy między zwykłym przetarciem zwilżoną wodą mikrofibrą a tym środkiem .

 

 

Zdjęcia przeczą temu co napisałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia przeczą temu co napisałeś

 

Oj Megs odświeżył do naturalnego wyglądu taki wet look bez nadmiernego połysku a AF Spritz nie dał praktycznie żadnego efektu no może dał efekt taki, że mi siedzi w nosie cały czas ten drażniący mnie zapach.

Reasumując niepotzebne wydałem kasę na tą nowość bo jest absolutnie zbędna dla mnie i niedługo znajdzie nowego właściciela :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pójdziesz do salonu Forda

No pójdę ale 2013 roku oglądać nowe Mondeo MK5.

Reasumijąc jak dla mnie oczywićie Meg's ożywia plastiki i nic się nie świeci nie drażni itd itp.

A AF daje efekt bardzo bardzo matowy bez zbędnego odświeżenia.

 

pozdr Leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsen S-A-S
??

Posiadam, używam jestem zadowolony, ale do środka bym nie użył. Zapach w środku wybaczalny jest jak jesteś obwoźnym szewcem i otwierasz kipę z butami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsen S-A-S
??

Posiadam, używam jestem zadowolony, ale do środka bym nie użył. Zapach w środku wybaczalny jest jak jesteś obwoźnym szewcem i otwierasz kipę z butami ;)

 

Heh mam boczek w piwnicy i chodzi o zobaczenie efektu dwóch różnych dressingów.Wiem zapach zapachem ale dość szybko się ulatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki w szafce z kosmetykami w garażu nie stanął Stripper to pierwszym, który bił był właśnie S-A-S. :D W sumie to tylko test, ale prędzej powinien byc Choice od Nielsena.

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ostatnio dotarła do mnie paczuszka z AF Spritz, i wszystko ładnie pięknie, super opakowanie itp. Ale nie o opakowanie tu chodzi :) Szybko lecę do fury żeby go sprawdzić i...klapa :( Zapach bardzo słabo wyczuwalny podczas aplikacji i delikatnie lejący się triger :/ . Póki co Sonax Extreme pokonuje go w każdym calu. Dam jeszcze AF szansę się zrekompensować zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zmienił się odrobinę atomizer, dokładnie sposób dozowania produktu (na starym, płyn nanosił się w formie "O", natomiast po zmianie nanoszony jest "klasycznie" jak np. w płynach do mycia szyb itd.) rączka do spryskiwania oraz blokada przed przypadkowym użyciem również zostały zmienione. Tak czy inaczej zastanawia mnie czemu przecieka Ci triger, ponieważ sam mam oba rodzaje i z żadnym nie dzieje się nic niepokojącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o działanie Finale i Striptz to raczej nie, bynajmniej ja nic takiego nie zauważyłem podczas stosowania, konsystencja, kolor(preparatu), wykończenie takie samo w obu przypadkach jak przed zmianą zapachów czy też atomizerów. Chociaż nie ukrywam brakuje mi zapachu wisienki o poranku i cukierków o zachodzie słońca kiedy kończe "odświeżanie" autka po całym tygodniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.