Jump to content

Sonax Premium Lack Cleaner


Recommended Posts

Witam, czy miał ktoś z was kontakt z tym preparatem: Sonax Premium Class Lack Cleaner, czy efekt po zastosowaniu będzie porównywalny do UC - chodzi mi głównie o zregenerowanie lakieru, usunięcie rysek, przywrócenie blasku.

sonax-premium-class-lack-cleaner-.jpg.dec9f268665d06a12f6a10c475d1f782.jpg

Link to comment
Share on other sites

surlik1, porównania nie mam, ale bez wątpienia nic uc nie zastąpi do rozsądnej ceny, którą "kowalski" raczy zapłacić . Bierz uc, nie drogie, a efekty mega ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam ten cleaner, ale nie mam doświadczenia dużego w cardetailingu, więc powiem co wiem. Mocno pyli po wyschnięciu, poza tym nie mam uwag, ani zbytnio porównania. Używam go do felg pod wosk FK i jest spoko. Żadnych rysek nie usuwa, chyba nawet nie jest lekko ścierny.

Link to comment
Share on other sites

Jest bardzo - lekko scierny, po kilkukrotnej aplikacji polegającej na solidnym tarciu z lakieru zrobi lusterko, ale rys nie usunie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za okazaną pomoc - zdecydowałem się na UC. Jak nie skasują wątku i nie zapomnę to zrobię zdjęcia z regeneracji mojego autka i wrzucę abyście zobaczyli jak wyszło. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.