Skocz do zawartości

AF Revive Trim vs. SV Pneu Matt vs. 303 Aerospace Protectant


Swoop

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki uprzejmości jegomościa z WWL - Dzinkinsa - otrzymałem do testów kilka dressingów do plastików zewnętrznych.

Niestety sam jeszcze żadnego nie posiadam, bo nie mogę się zdecydować który kupić, ale wśród trzech, którym poniżej zrobiłem szybki test, mam swojego faworyta.

 

 

Do testów staneły:

- Auto Finesse Revive Trim - aplikacja bardzo łatwa, preparat dobrze się trzyma, łatwo poleruje. Zapach: jak dla mnie pasta do butów...

- Swissvax Pneu Matt - aplikacja deko trudniejsza - trochę cię ciągnie/marze, podobnie z polerowaniem. Zapach: jak dla mnie zielone jabłko :o

- 303 Aerospace Protectant - aplikacja podobna do SV. Zapach: kokosowy, mój ulubiony ;)

 

 

 

Test przeprowadzony na Mazdowych relingach, które przyznam się nigdy dressingu nie widziały z powyższego, prozaicznego powodu.

 

Zaczynamy:

 

 

Relingi umyte APC 1:4

 

dressing1.jpg

 

dressing2.jpg

 

dressing3.jpg

 

dressing4.jpg

 

 

 

Bohaterowie na stanowiskach:

 

dressing5.jpg

 

 

 

Dressingi położone fibrowym padem i niczym nie przecierane

 

Z bliska:

 

Auto Finesse Revive Trim vs. Swissvax Pneu Matt

 

dressing6.jpg

 

dressing7.jpg

 

dressing10.jpg

 

 

 

Swissvax Pneu Matt vs. 303 Aerospace Protectant

 

dressing8.jpg

 

dressing9.jpg

 

 

 

Podsumowanie:

 

Generalnie byłem nastawiony na zakup PB Trim Restorer, ale po w/w teście chętnie porównam go z Auto Finesse Revive Trim. Mam nadzieję, że uda się przeprowadzić taki test. Wracając do obecnego, to dressingi przetrzymały Magifoam + mycie szamponem R222. Jutro postaram się wrzucić zdjęcia z akcji po. Expertem nie jestem, ale patrząc na zdjęcia jak i w realu nie widać znaczącej różnicy między nimi. Zobaczymy jak będzie z trwałością, bo kropelkowanie mają naprawdę ładne, choć niestety zdjęcia brak

 

Dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się właśnie nad AF Revive Trim a PB Trim Restorer i nie wiem na co się zdecydować.

W przyszłym tygodniu na pewno jadę coś kupić, do tego czasu analizuję wszystkie produkty.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo100, jutro postaram się wrzucić zdjęcia z bezdotyku jak to wygląda, bo to już to już tydzień jak położyłem ...

 

co do zakupu to chyba jednak kupię PB, choć nie miałem do czynienia, to chyba jedyna możliwość żeby to porównać ;)

 

QD? CG Pro Detailer oczywiście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.