Skocz do zawartości

Problem - zacieki po użyciu VALETPRO HEAVY DUTY CARPET CLEAN


przemko99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

pilnie potrzebuje pomocy - prałem dzisiaj tapicerkę środkiem VALETPRO HEAVY DUTY CARPET CLEANER i zauważyłem zacieki na elementach plastikowych oraz wstawkach na fotelach ze skóry ekologicznej. Pomóżcie czym je można usunąć bo wygląda to okropnie zwłaszcza na fotelach (wstawki ze skóry ekologicznej). Próbowałem już wszystkie znane mi sposoby i nic nie pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemko99, Jak się pierze tapicerkę to trzeba dbać o to by pryśnięte przypadkiem plastiki od razu przetrzeć ... Czyściłeś silniejszym stężeniem APC te plastiki ? i nic ? jak tak to już nic nie zrobisz, jedynie nałożyć dresing i trochę mniej widoczne to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Generalnie farbowanie eko skóry do prostych nie należy i nie polecam tego osobom niedoświadczony, a tym bardziej jeśli świadczą usługi.

 

Niegdy nie masz gwarancji, ze farba będzie się trzymała. Nigdy nie wiesz z jakiego materiału została wyprodukowana ekoskóra. Różne środki trzymają się różnych rodzai powierzchni.

 

Nieraz trzeba stosować różne patenty typu: lakier bezbarwny spray -> farba do skóry -> wykończenie.

 

Jeszcze jeśli powierzchnia nie jest używana to pół biedy.

 

Wklej zdjęcia zacieków zanim wyczyścisz czymś mocnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w studiu detalingowym i wyczyścili mi fragment ale nie chcieli podać co to za preparat- może pomożecie? Preparat był płynny i nanieśli niewielką ilość atomizerem/spryskiwaczem następnie czyścili fragment szczotką i przetarli fibrą - czo to za środek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w studiu detalingowym i wyczyścili mi fragment ale nie chcieli podać co to za preparat- może pomożecie? Preparat był płynny i nanieśli niewielką ilość atomizerem/spryskiwaczem następnie czyścili fragment szczotką i przetarli fibrą - czo to za środek?

 

To co miałeś na myśli w pierwszym poście pisząc : "Próbowałem już wszystkie znane mi sposoby i nic nie pomaga..." ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.