Skocz do zawartości

Spotkanie w Puławach!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ktoś chętny, żeby wytestować moje colli 476?

bo już trzeci raz położyłem na BMkę i trzeci raz mam wrażenie, że ma gównianą trwałość.

ostatnio przeleciałem achillesem z VP, położyłem, zostawiłem na noc w garażu...i po 2 tygodniach cienizna jakaś :x

może ktoś miał wcześniejsze doświadczenie z tym woskiem i chciałby na masce wytestować? (bo całą brykę na wszelki wypadek odradzam...szkoda zachodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie jakiś spontan i nie zapomnę, to wezmę próbki.

nie jestem w stanie sprawdzić, co się z tym działo przed zakupem.

zimą wszystko temperaturoczułe wziąłem do domu, więc ja nie dałem dupala.

starsznie jestem zawiedziony, bo tyle się pisze o legendarnej wytrzymałości tego wosku, a kropelkowanie u mnie po 2ch tygodniach to historia :| nie wiem, może taki lakier? może coś robię źle...może się czepiam, dlatego chciałbym, żeby inni sprawdzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałłem o niedzieli 16 września zawsze to dzień wolny od pracy i od popołudniowych imprez więc może więcej osób będzie mogło się zjawić. Ten poprzedni spot też był w jakieś śwęto i frekwencja dopisała fajnie by było to powtórzyć :good: Ale jeżeli więcej osób preferuje sobotę to może zostać sobota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czotek, kuwa, sam się ogarnij :D najpierw robisz zamieszanie, a potem kładziesz lachę, bo masz jakieś ciemne interesy w sobotę :D Ja już pisałem, sobota mi pasi i wtedy mam sporo czasu, niedziela mi pasi, ale mam chwilę wczesnym popołudniem.

tylko samochód zeszmacony a do tego jakiś uprzejmy Puławianin okazał wczoraj (poniedziałek) swą gościnę robiąc mi piękną rysę na całej długości boku. a dwa tygodnie temu, tuż po odświeżeniu lakieru i wosku, mój psiak nie wiedzieć czemu wskoczył łapskami na maskę, zostawiając piękne rysy :/ także moja fura aktualnie wygląda jak szmata. a do tego próbowałem naprawić złażący klar i trochę nie wyszło jak trzeba... :ad::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.