Skocz do zawartości

Szybkie pytanie - dywaniki


RASUK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najlepiej wyczyscic dywaniki materialowe? Nie sa jakos nadzwyczajnie ubrudzone ale wiem ze mimo iz je dobrze wytrzepie/odkurze, to samo przecieranie gabka z szamponem (Mgs interior) niewiele da z racji na duza ilosc kurzu wewnatrz.. Czy jest jakis uniwersalny sposob, nie wiem..moze karcherem, albo moze namoczyc je na pare godzin a potem splukac caly kurz i syf wezem zanim zaczne je czyscic..

 

 

..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z racji tego, że jeszcze nie posiadam odkurzacza piorącego to lecę tak:

- pianownicą Nielsen Nap Low Foam

- tarcie szczotką do tapicerki

- płukanie karcherem

Wychodzi naprawdę porządnie tylko czas schnięcia trochę długi, no ale coś za coś. Bez dobrego wypłukania materiału efektu nie uzyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie mam szczotki do tapicerki, o jaka konkretnie chodzi i czym moge ja zastapic, rozumiem ze chodzi o jakas miekka..?

 

Zamiast APC moge uzyc Mgs Shampoo do tapicerki ten w fioletowej/rozowej butelce?

 

http://www.touristinformationcentres.ne ... ANER33.jpg

 

Widzialbym to tak:

 

1. trzepanie,

2. odkurzenie (odessanie czego sie da)

3. namoczenie (1godz)

4. opryskanie Mgs Interior Shampoo *(mysle ze moge go nawet rozcienczyc bo to jest jakis heavy duty z tego co kojarze, albo poprostu nalozyc niewielka warstwe..

5. mycie (szczotkowanie)

6. plukanie

7. suszenie

 

??

 

Warto byloby np pokryc to aktywna piana ValetPro z Marolexa jako punkt 3 (namoczenie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.