Skocz do zawartości

Wypróbuję pianownicę PA z K2.14


g.pajak

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki,

 

Taka prośba:

 

Mam zamiar kupić pianownicę PA. Niestety posiadam tylko myjkę Karcher 2.14, czyli taką popierduchę małą. :D

Problem polega na tym, że nie wiem czy moja myjka wystarczy do tej pianownicy.

 

Do sedna: czy ktoś z okolic Sosnowca, Katowic itd, mógłby wypożyczyć taka pianownicę na pół dnia, lub może mógłbym podjechać do kogoś ze swoją myjką na szybki test? :)

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, odwdzięczę się jakimś miłym "czteropakiem", lub zaoferuję jakieś kosmetyki do wypróbowania (może komuś coś podpasuje z mojej skromnej kolekcji), może być jedno i drugie :-]

 

 

 

Dodatkowo prosiłbym o opinie czy ktoś testował taki zestaw :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie ta sama myjke oraz ta pianownice i dziala bez problemow ;) Mozesz spytac Karmal widzial na wlasne oczy :P

 

barteq161, dzięki - dobrze słyszeć, że jest szansa bez zmiany myjki :good:

nie wiem czy gracjan nie mial czasem myjki z 2 seri i pianownicy PA

Poszło PW do Gracjana, może się wypowie w temacie :-]

 

EDIT: Gracjan, jesteś szybszy niż mój internet - dzięki za odpowiedź :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Panowie dołącze się do tematu bo wydaje mi sie on najbardziej odpowiedni do mojego dylematu, zamierzam skompeltować zestaw jakaś myjka + pianownica PA do 500zł, i nasunęły mi sie własnie 2 karchery: k 2.15 i k 2.100. Obydwa modele zmieściłbym razem z pianownicą w założonej kwocie..

 

mozna kupowac czy da rade skompletowac zestaw inna myjka + PA do tych ~500?

 

wymagan nie mam dużych, piana na aucie nie czesciej niz raz w tygodniu, czasami jakies plytki w domu..

 

bede wdzieczy za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna kupowac czy da rade skompletowac zestaw inna myjka + PA do tych ~500?
wymagan nie mam dużych

 

U mnie się ten zestaw sprawdza w 100%, jak nie pracujesz tym zestawem zarobkowo, tylko czysto amatorsko: bierz, nie zastanawiaj się. :good:

 

Jak się zrobi lekko cieplej, możesz podjechać do Sosnowca do mnie, i sam zobaczysz jak się sprawuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna kupowac czy da rade skompletowac zestaw inna myjka + PA do tych ~500?
wymagan nie mam dużych

 

U mnie się ten zestaw sprawdza w 100%, jak nie pracujesz tym zestawem zarobkowo, tylko czysto amatorsko: bierz, nie zastanawiaj się. :good:

 

Jak się zrobi lekko cieplej, możesz podjechać do Sosnowca do mnie, i sam zobaczysz jak się sprawuje. :)

 

bardzo chetnie bym wpadl, a jaki masz dokladnie model? i ktory by twoim zdaniem lepiej sie sprawowal? 2.15 czy 2.100? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chetnie bym wpadl, a jaki masz dokladnie model? i ktory by twoim zdaniem lepiej sie sprawowal? 2.15 czy 2.100? :)

Ja mam model 2.14 - wziąłem za punkty z BP, dwa lata temu. Co do innych modeli z serii "2" się nie wypowiem, ale prawdopodobnie nie ma różnicy. To najgorszy/najtańszy sort myjek Karchera ;)

 

jak będziesz czekał na lepszą pogodę, to zapraszam. Mogę dać znać przed myciem auta jak chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.