Jump to content

Plastiki zewnętrzne po czernidle, zaschnięte czernidło


persil91

Recommended Posts

Witam,

miałem niegdyś w moim samochodzie plastiki zewnętrzne niezbyt ładne bo mocno zszarzały. Wpadłem na - już teraz wiem - mało inteligenty pomysł pomalowania ich czernidłem do plastiku z Carrefoura za jakieś 3-4 zł.

Niestety nałożyłem kilka nierównych warstw, poza tym nadmiar czernidła ściekał z plastików i pozasychał w niektórych miejscach.

Było to parę miesięcy temu i spróbowałem wtedy kilku rozwiązań. Nic nie pomogło, więc sprawę zostawiłem. Teraz z powodu wiosennego czyszczenia autka temat odżył.

 

Próbowałem już benzyny ekstrakcyjnej, nawet niewielkiej ilości acetonu (ale bardzo bardzo niewielkiej), oczywiście zwykłej wody z szamponem/mydłem, pasty polerskiej. Mimo to stan ten utrzymuje się dalej...

 

Liczę na waszą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak - nie próbowałem, ale jestem dość sceptycznie nastawiony, bo to naprawdę trzyma mocno, paznokciem nie zejdzie, nawet benzyną ekstrakcyjną. Więc liczę na różne propozycje i później będę je po kolei testował.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.