Skocz do zawartości

Pomoc w doborze koloru Alufelg


kafarszczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat jak pomalowac moje felgi , miały isc w polerke ale czas nie pozwala mi na to i zdecydowalem sie pomalowac je na czarny mat lub połysk w całość aczkolwiek nie wykluczam pomalowania ramion w kolor srebrny np a środki na czarny mat lub połysk, co sądzicie o tym ? Wszelkie propozycje mile widziane, kolor auta złoty metallic

61392958.jpgUploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za rzezba z tymi otworami? Oo

Ja bym pomalowal na srebrno/grafitowo

 

Rzeźba żadna to oryginał emr product tak są produkowane te fele na 2 rozstawy 4x100 i 108.

 

Srebrno grafitowo tzn? środek grafit a ramiona srebrny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, Zloty, jest w pierwszym poscie ;)

 

Sorry, mój bląd :good:

 

Wydaje mi się ze te felgi lepiej by wyglądały w jednym kolorze, ja bym do złotego auta felgi pomalował całe na czarno a dokładnie czarny mat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak juz to wyglada nie estetycznie ale nie zagraża bezpieczeństwu taki rozstaw. Grafit w sumie pasowal by pod kolor samochodu musze jakis fotek poszukac jak to na aucie wyglada. .. w połysk fajnie tez bedzie sie prezentowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym założył oryginalne, najlepiej oplowskie z "epoki". Z takich wydziwnień się wyrasta jeśli to ma być auto na codzień, a jeśli zabawka do "inwestowania" oszczędności, to sam eksperymentuj, będziesz wiedział co Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto na codzien ale chce zeby fajnie wygladalo i dlatego chcę pomalowac a z oszczednosciami mam co robic a to akurat nie jest moj plan na wydanie ich tylko muss by jeździć na tych felgach bo są w nie skonczonej polerce i nie skoncze jej wiec maluje,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Aby nie zakładać nowego tematu to podłączę się. Jestem przed oddaniem do regeneracji felg i zastanawiam się na jaki kolor pomalować felgi. Po głowie chodzi mi kolor czarny lub grafitowy(ciemny). Może ktoś coś doradzić???2db76b473e60a0f3m.jpg]2db76b473e60a0f3m.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sinosraczkokoperkowobordowy... :good:

Panowie, to Wasze auta tak?! To dla kogo Wy je robicie, dla ogółu czy dla siebie? Ja sobie teraz machnąłem na czerwony mat, a jakbym pytał to na pewno nikt by nie polecał, po pomalowaniu 99% jest w szoku że to jednak pasuje - Twoje auto, Twoje koła, Twój gust - dobieraj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam. Felgi pomalowane aktualnie tak to wygląd

 

ładnie :good:

Jaki kolor i kod koloru

Jak się pytałem gościa co malował to podał mi coś takiego BAZA GRAFITOWA S-45305 Mobihel Helios. A tu jeszcze fotka przed założeniem 8d32600cd04cdb7bm.jpg no i felgi nie były malowane proszkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.