Skocz do zawartości

SONAX Cabrioverdeck & TextilImprägnierung


Rekomendowane odpowiedzi

Dam jeszcze tutaj bo to chyba najwlasciwszy dzial ;)

 

 

Dzis maly test sonaxa do impregnacji dachu cabrio, dokladnie to SONAX Cabrioverdeck & TextilImprägnierung. Sponsorem testu jestem ja sam, w ogole jako ze to produkt marketowy raczej nie jest dostepny u naszych partnerow a powinen bo bije na glowe pod kazdym jednym wzgledem np Meguiar's Convertible Waterproofer ktorego jest pelno wszedzie ;)

Test jest troche inny niz zwykle bo ma na celu pokazanie jak zachowuje sie ten srodek po dluzszym pobycie na dachu.

 

Cena, okolo 36zl za 250ml, starczy na nawet najwieksze cabrio... u mnie nie zeszlo nawet pol butelki. Sama aplikacja nie nastreczala problemow, jedyne na co trzeba uwazac to zeby nie przesadzic z iloscia plunu na aplikatorze, w miejsach gdzie produktu bedzie za grubo zaczna pojawiac sie blyszczace plamy! Efekty po aplikacji dokladnie takie jakich mozna sie spodziewac, dach odzyskal czarny kolor, stal sie miekki i elastyczny. Wode odprowadza na bardzo dobrm poziomie.

 

sonax_do_dachow_kabrio_zestaw_impregnacja_b.jpg

 

 

Od aplikacji w maju minie dwa lata, co prawda u mnie ma dosc lekko bo auto hobbystycznie uzytkowane. Mycie jak jest brudne, trudnych warunkow atmosferycznych raczej nie doswiadcza. Auto czyste odstawione do zimowania w pazdzierniku. Specjalnie nie przykrywane zeby sie zakurzylo w miedzy czasie mialo trzy misje w zimowych warunkach wiec zlapalo troche blota posniegowego, troche sniegu etc.

Test mnie zaskoczyl bo mysle ze srodek naprawde niedrogi, wytrzymujacy nawet w sprzyjajacych warunkach dwa lata to jest jednak cos. Malo tego, naprawde nie widze potrzeby powtornej aplikacji. Dach po umyciu ma ladny czarny kolor, jest miekki i elastyczny a co najwazniejsze nadal dobrze odprowadza wode.

Dodam tylko ze juz po nagraniu drugiego filmu (czysty dach) starlem pozostala wode fibra. Nic sie nie mazalo, nie zostala zadna kropelka ani zadna mokra plama.

Coz, jestem pod wrazeniem ;)

 

Dach brudny

 

Dach czysty

 

I dzieki uprzejmosci mupiego mam filmik jak prezentuje sie dokladnie taki sam dach zaraz po aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.